AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada çocuğunu kaybetmek Ve Sonra Bulmak Ardından Ağlamak

Rüyada çocuğunu kaybetmek Ve Sonra Bulmak Ardından Ağlamak

Rüyada çocuğunu kaybettiğini görmek, hem maddi hem de manevi olarak sıkıntılardan bir önce kurtulacağına , hastaysa şifa bulacağına , bundan sonra hiçbir kimseye muhtaç kalmayacağına işaret eder.

Bazı rüya yorumcularına göre ise rüyada çocuğunu kaybetmesi ; kısa süre üzüntü ve zorluklar yaşacağına , sıkıntılı geçtiği günlerin bir süre sonra son bulacağına yorulur.

Rüyada çocuğunu kaybetmek sonra bulmak

Rüyada çocuğunu bir yerde kaybetmesi ve sonra onu bulması , işlerinde veya hayatının bazı yerlerinde sıkıntılar yaşayacağına , yanında bulunan arkadaşlarının bazı konularda karşı tarafta olacağına , kişinin bundan sonra vereceği kararları tek başına vereceğine , ayaklarının üzerinde ise kendi başına duracağına delalet eder.

Rüyada çocuğunu kaybedince ağladığını görmek

Rüyada eğer kişi çocuğunu kaybediyor ve sonra ağlıyorsa , büyük bir mutluluk yaşayacağına , hayatı bundan sonra yolunda gideceğine , mutlu bir haber alacağına ve kısa süre içerisinde aşk yoluna gireceğine işaret eder.

Rüyada çocuğunun öldüğünü görmesi

Rüyada çocuğunun öldüğü gören kişi , yaşlılık dönemlerinde huzur içerisinde yaşayacağına ve sevdiklerinin yanında gözlerini kapatacağına yorulur. Bazı rüya tabircilerine göre ise çevresindeki insanlar tarafından çok sevileceğine yorumlanır.

Rüyada çocuğunun kaybolduğunu görmek

Rüyada çocuğunun kaybolmasını görmek hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Yani kişi borçlarından ve dertlerinden kurtulacağına , olaylara her zaman pozitif olarak yaklaşacağına ve amaçlarına ise rahat ulaşacağına yorumlanır.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada hamur görmek, yoğurmak ve açmak ne anlama gelir?

Rüyada hamur görmek , bu rüya genel olarak sağlıklı olmaya , huzura , mutluluğa ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir