AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada çocuğunun denize düştüğünü görmek Nedir?

Rüyada çocuğunun denize düştüğünü görmek Nedir?

Rüyada çocuğunun denize düştüğünü görmek , parasal anlamda çok zor duruma düşeceğinize , giderlerinizi dahi karşılayamayacak duruma geleceğinize , bu problemlerden kurtulmak için bir dostunuzdan yardım isteyeceğinize ve bu dostunuzun sayesinde tüm sıkıntılardan kurtulup feraha kavuşacağınıza delalet eder.

Bunların yanı sıra gireceğiniz bir işte kazanacağınız paralar ile büyük bir servete kavuşacağınıza , uzun süreden sıkıntılara sebep olan borçlarınızı en yakın zaman içerisinde ödeyeceğinize,

istek ve arzularınızı gerçekleştireceğinize , bazı insanlarla tanışıp onlarla ortaklık yapacağınıza ve gelirinizi ikiye katlayacağınıza işaret eder.

Rüyayı gören kişi bu sayede parasal anlamda çok zengin birisi olacağına , yardıma muhtaç olan insanlara her konuda yardımcı olacağına yorulur.

Rüyada çocuğunun denize düşmesi

Rüyada çocuğunuzun denize düştüğünü gördüyseniz , geçmiş zamandan kalan borçlarınızı ödeyeceğinize,

başınıza gelen problemlerden dolayı canınızın biraz sıkkın olacağına fakat bir çözüm yolu bularak bu problemlerin üstesinden geleceğinize , çok güzel bir yerden iş teklifi alacağınıza işaret eder.

Rüyada denize düşen çocuk görmek

Rüyada denize düşen çocuk görmek , eskimiş olan eşyalarınızı artık yeni eşyalarla değiştireceğinize , parasal anlamda çok zengin olan birisinin yardımı ile çok rahatlayacağınıza alamet eder.

Rüyada çocuğun düştüğü denizi görmek

Rüyada çocuğun düşmüş olduğunu denizi gördüyseniz , maddi anlamda çok zengin olan birisi ile tanışıp onunla beraber kazançlı bir işe gireceğinize ve bu sayede çok zengin birisi olacağınıza delalet eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada Acı Görmek Ne Anlama Gelir? İslami

Rüyada acı görmek , bu rüya genel olarak hayra yorumlanır fakat bazı durumlarda olumsuz olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir