AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada dağınık kıvırcık zayıf saç görmek ne demek?

Rüyada dağınık kıvırcık zayıf saç görmek ne demek?

Rüyada saç görmek , genellikle iyiye ve güzele yorumlanan rüyalardan birisidir. Özellikle bu rüya kadınlar için çok hayırlıdır.

Rüyayı gören kişinin ömrünün uzun olacağına , mal elde edeceğine , iş hayatında hem makam hem de mevki olarak yükseleceğine , büyük bir güç sahibi olacağına , düşmanlarını yeneceğine delalet eder.

Rüyada kıvırcık saç görmek nedir?

Rüyada kıvırcık saç görmek , rüyayı gören kişinin işinde sebat edeceğine , amel etmeye ve sünneti seniyeye uyacağına işaret eder.

Rüyada zayıf ve solmuş saç görmek

Rüyada zayıf ve solmuş saç görmek , maddi sıkıntılarla karşılaşacağınıza , bu zamanlarda kemerinizi biraz sıkacağınıza , tutumlu davranıp maddi sıkıntıyı hafifleteceğinize alamet eder.

İş hayatınızda atacağınız adımlara çok dikkat etmeniz gerektiğine , zarara uğrayabileceğiniz anlaşmaları ise bir süre kadar ertelemeniz gerektiğine alamet eder.

Rüyada dağınık saç görmek

Rüyada dağınık saç görmek , tembel ve dağınık birisi olmaya , boş işlerle uğraşıp zaman kaybetmeye ,

dünyevi olan işlere yönelip ahiret hayatını tamamen unutmaya ve büyük günahlar işlemeye yorulur.

Rüyada saçının ağardığını görmek ne demek?

Rüyada saçının ağardığını görmek , ağır hasta olan kişilerin ölüm vaktinin geldiğine , evli bir kadının ise eşinin yanlışa düşeceğine ve mahçup olacağına işaret eder.

Bazı rüya yorumcularına göre ise , hayata karşı deneyimlerinizin artacağına , çevreniz tarafından sevilip sayılacağınıza delalet eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir