AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada deniz görmek neye işarettir? İslami

Rüyada deniz görmek neye işarettir? İslami

Rüyada deniz görmek İslami tabiri; rüyayı gören kişinin çok rahatlayacağına , bereketleneceğine , yeni eşyalar alacağına,

yapacağı güzel yatırımlardan dolayı sırtı yere gelmeyeceğine , sürekli olarak para biriktireceğine delalet eder.

Bunların yanı sıra paranızın bereketinin çok artacağına , yeni kazanç kapılarının açılacağına,

gönlünüzden ne geçiyorsa hepsinin olacağına , amaçlarınıza yavaş yavaş ulaşacağınıza , hem zengin hem de renkli bir yaşam süreceğinize alamet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , kazancınızın artacağına , hayırlı şeylerle karşılaşacağınıza yorulur.

Eğer güzel bir deniz manzarası gördüyseniz o zaman maneviyat olarak yükseleceğinize , çok huzurlu ve mutlu bir yaşam süreceğinize işaret eder.

Eğer deniz size baya bir uzak ise o zaman feraha kavuşana kadar sıkıntılar çekeceğinize , işleyeceğiniz günahlardan dolayı çok pişman olacağınıza ve bunun için tövbe edeceğinize yorulur.

rüyada bir yolculuğa çıktığınızı ve deniz yolu üzerinde bir engelin oluştuğunu gördüyseniz , planlamış olduğunuz yolculuğunuza çıkamayacağınıza delalet eder.

Rüyada deniz suyunu çoğalmış olarak görmek , devlette bulunan askerlerin çoğalacağına , deniz suyunun azalmış olması , devletin askerlerinin azalacağına işaret eder.

Rüyada deniz suyu toplamak , devletten gelecek olan bir yarara yorulur.

Rüyada Deniz suyu içmek ne demek?

Rüyada deniz suyu içmek , hem maddi hem de manevi olarak feraha kavuşacağınıza , gelirinizde sıkıntı eğer varsa artacağına , gönül ilişkilerinizde yapacağınız sorunların en kısa zaman da çözüleceğine yorulur.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir