AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Deprem Görmek Hissetmek ve Kurtulmak Neye İşarettir?

Rüyada Deprem Görmek Hissetmek ve Kurtulmak Neye İşarettir?

Rüyada deprem olduğunu görmek , rüya sahibinin yaşamında yapacağı değişikliklere ve yaşamında yapacağı bu değişikliklerin farklı yerlere doğru gideceğine işaret eder.

Bunun yanı sıra aniden gelişen olaylara da delalet eder. Kişi görmüş olduğu bu rüya ile hayatıyla ilgili çok önemli ve doğru adımlar atacaktır.

Rüyada Deprem Olduğunu Hissetmek

Rüyada deprem olduğunu görmek ile hissetmek aynı şekilde yorumlanan rüyalardan birisidir.

Rüya sahibi kendi yaşamıyla ilgili ne kadar plan yaparsa yapsın , kendi kontrolü dışında gelişecek olan olaylara delalet eder.

Rüyada deprem olduğunu hissetmek aynı zaman da rüya sahibinin ailesinden veya yakın dostlarından büyük yardımlar alacağına , bu sebepten dolayı da hayatıyla ilgili çok güzel adımlar atacağına işaret eder.

Rüyada Namaz Kılarken Deprem Olması

Rüyada namaz kılarken deprem olduğunu gördüyseniz , hayatınızla ilgili çok büyük hata yapacağınıza işaret eder.

Hem saygı duyulması hem de dinlenilmesi gereken kişileri çok kıracağınıza ve kırmış olduğunuz bu kişiler ile barışmak isteseniz de onlarla barışamayacağınıza delalet eder.

Rüyada namaz kılarken deprem olduğunu görüp sonra da dua ettiğinizi gördüyseniz , sahtekar olan kişiye karşı çok mücadele vereceğinize ,

bu mücadele sonucunda ise sahtekar olan kişiyi açığa çıkaracağınıza , sonra da herkes tarafından çok destek göreceğinize işaret eder.

Rüyada Depremden Kurtulmak

Rüyada depremden kurtulduğunuzu gördüyseniz , koymuş olduğunuz hedeflere ulaşmak için büyük çabalar harcayacağınıza ,

bu konuyla ilgili hem sıkıntı hem de üzüntü yaşayacağınıza ve bunlara rağmen en sonunda başarıya ulaşacağınıza işaret eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada hamur görmek, yoğurmak ve açmak ne anlama gelir?

Rüyada hamur görmek , bu rüya genel olarak sağlıklı olmaya , huzura , mutluluğa ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir