AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Deprem Olduğunu Görmek Ve Sezmek Ve Sanmak Ne Anlama Gelir

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek Ve Sezmek Ve Sanmak Ne Anlama Gelir

Rüyada deprem olduğunu gördüyseniz o zaman hayatınızda yapmış olduğunuz değişiklikler bazı şeylere sebep olacaktır ve bu yüzden yaşamınız çok farklı yerlere gideceğine yorumlanır.

Geleceğe hem hayırlı hem de sağlam adımlar atacağınıza , beklemediğiniz bir anda karar almanıza yorumlanır. Aynı zaman da hiç ummadığınız ve bir anda , aniden yaşacağınız olaylara da işaret eder.

Rüyada Deprem Olduğunu Sezmek

Rüyada deprem olduğunuz fark etmek , hayatınız içerisinde yapacağınız çok büyük gelişmelere , yakın dostlarınız ve aileniz tarafından hayırlı bir şekilde destek göreceğinize delalet eder.

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek Ve Yakarış

Rüyada deprem olduğunu gördüyseniz ve sonra Allah’a dua ederseniz o zaman hayatınız üzerinde çok büyük değişikliklerin olacağına , önemli işlere imza atacağınıza ve çevre tarafından saygı , sevgi göreceğinize yorulur.

Rüyada Deprem Olduğunu Sanmak

Rüyada deprem olduğunu sanmanız , iyiye yorumlanan rüyalardan değildir. Çünkü iş hayatınızda yeni bir döneme başlayacaksınız fakat bu size büyük bir dert olarak geri dönecektir. Aynı zaman da büyük bir hastalık geçirerek bitkin bile düşebilirsiniz.

Rüyada Depremi Yaşamak

Rüyada depremi yaşadığınızı görmeniz , maddi gelirinizin çok iyi olacağına , hayatınızda olumlu ve sağlam adımlar atacağınıza , kaygı ve yersiz olan korkularınızdan kurtulacağınıza , edepli bir insan olacağınıza , insan olma yolunda ise başarılı olacağınıza yorulur.

Rüyada Başkasının Evinde Deprem Olduğunu Görmek

Rüyada evinizde deprem olduğunu gördüyseniz yakın çevrenizde bulunan bir çiftin ilişkisinin bitmesine işaret eder.

Bazı olumsuz ve hayırsız olan gelişmeler arka arkaya gelir. Eğer insanlar yıkılan evlerin altında kaldığını gördüyseniz kaza olarak yorumlanır.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir