AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Dişlerin Dökülmesi Kırılması Ve Düşmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dişlerin Dökülmesi Kırılması Ve Düşmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada dişlerin dökülmesi hem iyiye hem de kötüye yorumlanan rüyalardan birisidir. Rüyayı gören kişinin uzun bir hayat süreceğine , evlatlarının torununun torununu görmesine işaret eder.

Fakat dünyada uzun yaşamasından dolayı acı olan tüm olayları görecek ve bu yüzden çile , eziyete yorumlanır. Bunun yanı sıra rüyada görülen diş dökülmesi , bir konuda sorun yaşacağınıza işaret eder.

Rüyada Dişlerin Avuca Dökülmesi

Rüyada avucunuzun içerisine dişlerinizin döküldüğünü gördüyseniz hem borçlarınızdan kurtulacağınıza hem de zararlarınızın karşılanacağına yorumlanır.

Bunun haricinde refaha ermek için etmiş olduğunuz duaların kısa süre içerisinde kabul olacağına ve hayırlı işlerde bulunacağına delalet eder.

Rüyada Dişlerin Düşmesi

Rüyada dişlerin düşmesi hayra yorumlanmaz. Kısa süre içerisinde çok sevmiş olduğunuz bir arkadaşınızın veya akrabanızın başına bir olay gelir ve sizde yardım etmek için bir uğraş içerisinde olursunuz.

Rüyada Dişlerin Kırılması

Rüyada dişlerin kırılması , rüya sahibinin baba yakınlarından kötü bir haber almasına ve kederli gün yaşayacağına yorumlanır.

Rüyada Üst Dişlerin Döküldüğünü Görmek

Rüyada üst dişlerin döküldüğünü görmek hayra yorumlanır. Rüya sahibinin zengin olacağına , ticaret hayatının hızlanmasına , kısmet ve işlerinin açılmasına işaret eder.

Rüyada Alt Dişlerin Dökülmesi

Rüyada alt dişlerinizin döküldüğünü gördüyseniz yakın bir zaman içerisinde başınıza uğursuzluklar gelebilir. Yani hem sağlığınız hem de neşeniz bu durumda bozulacaktır. Arka arkaya canınızı sıkacak olaylar yaşabilirsiniz.

Rüyada Dişlerin Teker Teker Dökülmesi

Bu rüyayı gören rüya sahibi eğer genç ise o zaman hayra yorumlanmaz. Ama rüyayı gören kişi eğer genç değilse o zaman hayatınızda yapmış olduğunuz yanlışlardan dolayı bir ders çıkaracaksınız ve bu şekilde doğru yolu bulacaksınız demektir.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir