AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Dondurma Görmek Almak Ve Yapmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Dondurma Görmek Almak Ve Yapmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada dondurma görmek hayra yorumlanan rüyalardan birisi değildir. Rüya sahibinin zor günler geçireceği , sıkıntıların çok olacağına ve huzur bulamayacağına yorumlanır.

Bazı rüya yorumcularına göre ise , kişinin ev veya iş hayatının alt üst olacağına , eşiyle ayrılma noktasına geleceğine ve çalışıyorsa iflas edeceğine delalet eder.

Rüyada eriyen bir dondurma görmek ise rüya sahibinin başarısız olacağına , içine kapanacağına ve çevresinde bulunan insanlarla ilişkisinin kesileceğine işaret eder.

Rüyada Meyveli Dondurma Görmek

Rüyada meyveli dondurma gören kişinin kısmeti açılır ve iş hayatını düzene girer.

Rüyada Dondurma Almak

Rüyada bir yerden dondurma aldığı gören rüya sahibi kısa süre içerisinde mutluluğu yakalar ve girmiş olduğu işlerde ise hep mutlu olur.

Rüyada Dondurma Yapmak

Rüyada dondurma yapmak , kişinin hayatında değişiklikler yapacağına , evini değiştireceğine , iş hayatında ise köklü değişikler yapacağına yorumlanır.

Rüyada Dondurma Külahı Görmek

Rüyada boş bir dondurma külahı görmek hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Rüya sahibini ulaşmak istediği bir hedef vardır bunun için biraz zaman vardır. Fakat en sonunda istediği hedefe ulaşacaktır.

Rüyada Dondurma Satmak

Rüyada dondurma satmak hayra yorumlanan rüyalardan değildir. Rüya sahibinin hayatının alt üst olacağına ve işlerinin bozulacağına işaret eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir