AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada El Öpmek Nedir? Neye İşarettir? İslami Tabiri

Rüyada El Öpmek Nedir? Neye İşarettir? İslami Tabiri

Rüyada el öpmek, hayırlı bir çocuk sahibi olacağınıza yorumlanır. Bunun yanı sıra hem hayırlı hem de olumlu işler yaparak hayatını geçireceği anlamına da gelmektedir.

Bu rüyayı gören kişi hem işinde hem de özel hayatında herkes tarafından saygı ve sevgi görmesine de yorulur.

Çevresine karşı olumlu olacağına ve itibarının ise artacağına da işaret eder. Eğer rüyanızda annenizin elini öptüğünüzü gördüyseniz çevrenizde darlık içerisinde olan bir kişiye yardım edeceğiniz anlamına gelir.

Rüyada babanın elini öpmek , hayra yorumlanır. Yani kişinin büyük kazançlar elde edeceğine , iş hayatıyla ilgili olumlu haberler alacağına yorumlanır.

Rüyada öz ya da üvey kardeşinin elini öptüğünü görmek , sıkıntılardan bir an önce kurtulacağınıza , darlıktan çıkacağınıza , maddi açıdan ise büyük kazançlar elde edeceğinize delalet eder.

Rüyada bir başka insanın elini öptüğünüzü gördüyseniz , huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağınıza , kısmetinizin açılacağına işaret eder.

Rüyada Baba ve Annenin Ellerini Öpmek

Bu rüyayı gören kişinin aile hayatı çok olumlu olur ve aile arasındaki bağlar çok sağlamlaşır. Bunun yanı sıra rüya sahibi hem annesinden hem de babasından hayırlı dualar alır ve onların bu duaları sayesinde kişi güçlü ve kuvvetli olur. Olumsuzluklar karşısında ise her zaman dik durmayı başarır.

Rüyada Kirli Bir Eli Öptüğünü Görmek

Rüyada kirli bir eli öpmek hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir. Yani rüya sahibi çok kısa bir zaman da darlık içerisine girebilir. Ekonomik açıdan ise olumsuz olaylarla karşı karşıya kalabilir. Bununla birlikte ise sıkıntılı günler arkanızdan gelir.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada hamur görmek, yoğurmak ve açmak ne anlama gelir?

Rüyada hamur görmek , bu rüya genel olarak sağlıklı olmaya , huzura , mutluluğa ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir