AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Erkek Bebek Doğurmak Nedir? İslami Tabiri Ve Yorumu

Rüyada Erkek Bebek Doğurmak Nedir? İslami Tabiri Ve Yorumu

Rüyada doğum yapmak genel olarak farklı yorumlanmaktadır. Fakat rüyada erkek bebek doğurmak hayra yorumlanan bir rüyadır.

Eğer rüyayı gören kişi hamileyse kız bebeğinin olacağına işaret eder. Bunun yanı sıra rüyada erkek bebek doğurmak , sıkıntılardan kurtulacağına , iyi olaylar ile karşılaşacağına da delalet eder.

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek

Rüyada kendisini hamile olarak görmek aslında sıkıntıya yorumlanır. Eğer rüyayı gören kişi hamile değilse o zaman önünde bir takım sıkıntılar var demektir.

Aynı zaman da hamile olduğunu gören rüya sahibi maddi sıkıntılar yaşıyordur. Eğer maddi sıkıntılar yaşamıyorsa kısa süre içerisinde yaşayabilir. Rüyada hamile olduğunu öğrenen kişi ise ufak maddi sıkıntı yaşayacak anlamına gelir.

Rüyada Doğurmak

Rüyada doğum yaptığını gören rüya sahibi kısa sürede sıkıntılarından kurtulacağına işaret eder. Doğum sancısı ise dünyevi hataları ifade eder.

Hamilelik işlenen günahların çokluğu anlamına gelir fakat doğumla birlikte bunlardan kurtulacağınıza işaret eder. Rüya sahibi kısa süre içerisinde güzel haberler alabilir.

Rüyada doğum yaptığınızı gördüyseniz kısa sürede sıkıntılardan kurtulacağınıza işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre ise rüyada kız bebek görmek iyi bir haberken , erkek bebek görmek kötü haber olarak tasvir edilir. Bunun için rüyanın tamamının yorumlanması çok önemli bir konudur.

Rüyayı gören kişi eğer erkekse ve kendisini hamile olarak görüyorsa o zaman kendisi veya çok yakın olan arkadaşının sıkıntılı dönemlerden geçeceğini ifade eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir