AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Eşinin Öldüğünü Görmek Ne Anlama Gelir? İslami Yorumu

Rüyada Eşinin Öldüğünü Görmek Ne Anlama Gelir? İslami Yorumu

Rüyada eşinin öldüğünü görmek hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Bu rüyanın aynı zaman da 2 anlamı bulunuyor.

İlk Anlamı Şöyle ;

Rüyada eşinizin öldüğünü gördüyseniz ömrünün uzun olacağına ve sevdikleri ile uzun yıllar vakit geçireceğine delalet eder.

Rüyada eşinin öldüğünü gören kişi rüya anında üzüntü yaşar fakat uyandıktan sonra rüyasının tabirine baktığı zaman çok rahatlar.

İkinci Anlamı

Gerçek hayatta ilişkiye çeki düzen vermeye , yapılan hataları düzeltmeye ve yapılan bu hataları telafi etmek için ise Allah’ın insana göndermiş olduğu bir uyarıyı değerlendirme olarak yorumlanır.

Böyle bir rüya görüldüğü zaman kadın ve erkek ilişkisini bir masaya yatırır ve hatalar varsa onlar düzenlenir , kim hatalı ise ona bir şans verilir.

Rüyada Eşin Ölümünü Görmenin Olumsuz Yanı Var mıdır?

Bu rüyayı gören kişiler aslında bakarsanız eşinin kıymetini hiç bilmeyen kişilerdir. Eğer rüyasında eşini öldüğünü görüyorsa ve bu onun hoşuna gidiyorsa o zaman rüyadan uyandığı zaman rüya sahibine eşinden tamamen kopma hissiyatı verir ve buda riskli bir durumdur. Bunun için özellikle ailevi konularda verilecek olan kararlarda rüyalara kesinlikle itibar edilmemelidir.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada hamur görmek, yoğurmak ve açmak ne anlama gelir?

Rüyada hamur görmek , bu rüya genel olarak sağlıklı olmaya , huzura , mutluluğa ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir