AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Eski Ev Görmek taşınmak ve oturmak ne demek

Rüyada Eski Ev Görmek taşınmak ve oturmak ne demek

Rüyada eski ev görmek , gerçek yaşam da yaşayacağınız olumsuz olaylara işaret etmektedir.

Yakın zaman içerisinde alacağınız kötü bir haberden dolayı çok üzüleceğinize , işlerinizin kötüye gideceğine ve kazancınızın ise büyük oranda düşeceğine bu yüzden moralinizin çok bozuk olacağına delalet eder.

Bunun haricinde aile içerisinde yaşanacak olan huzursuzluklara , ayrılıklara , bahtınızın kapanacağına , maddi ve manevi olarak büyük kayıplar yaşamaya alamet eder.

Rüyada Eski Evde Oturduğunu Görmek

Rüyada eski evde oturmak , rüyayı gören kişinin geçmişini çok özlediğine , eskiden yapmış olduğunuz hataları tekrardan hatırlayacağınıza ve onlardan ders alıp bir daha yapmayacağınıza yorulur.

Rüyada Eski Eve Taşındığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada eski eve taşınmak , iş yaşantınızda yaşayacağınız bazı aksiliklere , yanlış insanlara güvenip onlarla iş yapacağınıza ve bu yüzden başarısız olacağınıza alamet eder.

Bunun haricinde uzun sürecek olan bir yolculuğa çıkacağınıza ve bu yolculukta karşınıza güzel fırsatların geçeceğine işaret eder.

Rüyada Eski Ev Kiraladığını Görmek

Rüyada eski ev kiralamak , çok büyük bir hayal kırıklığı yaşacağınıza , eşinizden veya yakın bir dostunuzdan büyük bir ihanete uğrayacağınıza delalet eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir