AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Eve Hırsızın Girmesi Ne Anlama Gelir?

Rüyada Eve Hırsızın Girmesi Ne Anlama Gelir?

Şüphesiz ki en büyük günahların başında hırsızlık yapmak gelir. Kendisine ait olmayan bir eşyayı gizlice çalan kişiye hırsız denilir. İşte evinize hırsız girmesi bu doğrultuda yorumlanır. Rüyada hırsız görmek, bildiğiniz yada hiç bilmediğiniz bir düşmanın varlığına işarettir.

Rüyada evinizin soyulduğunuzu gördüyseniz, hedeflerinize tez zamanda ulaşacağınız manasına gelir. Fakat bu hedeflere ulaşmadan önce bir takım sorunların aşılması gerektiğine delalet eder.

Rüyada hırsızlık yapanın kendiniz olduğunu görmüşseniz, pekte olumlu bir rüya olarak yorumlanamaz, işlerinizin ters gideceğine yada tamamen bozulabileceğine işaret eder.  Rüyasında hırsız kovaladığını ve hırsızı yakaladığını gören kişi düşmanlarına karşı zafer elde eder.

Bir başka rüya tabirine göre ise; Rüyada kendisini hırsız olarak gören kişi, birisinden kısmet alır, şayet başka birisinin hırsızlık yaptığını görmüşseniz bu sefer zarar edeceğinize delalettir.

Rüyada hırsızlık yapmak için bir eve girdiğinizi ve evi soyduğunuzu görmüşseniz, eşya çalmışsanız, ailenizden birisinin başına büyük bir  kaza yada bela geleceğine, bu olaydan dolayı büyük bir üzüntü ve ızdırap duyacağınıza işarettir.

Rüyada evine hırsız girdiğini fakat hırsız ile kavga ettiğini gören kişi,  manevi anlamda büyük bir huzursuzluk yaşar ve acı çeker.

Rüyada hırsızın evinize girip bir şey götürdüğünü görmüşseniz, O halde aile fertlerinizden birisinin ömrünün kısaldığını, vefat edeceği anlamına gelmektedir.

Şayet aksi takdirde evinize giren hırsızın bir şey çalmadığını görmüşseniz, rüya sahibinin yada ailesinden birisinin ölümcül bir hastalığa yakalanacağına ardından şifa bulacağına delalet eder.

Rüyada hırsızın saldırdığını ve eşyanızı çaldığını görmüşseniz, sevdiğiniz bir insanın başına gelecek kötü bir haberi öğrenip üzüleceğinize delalet eder.

Evinize giren hırsızların bir şeyler çalmadan kaçtığını görmüşseniz, başınıza gelecek olan bir belada kurtulacağınıza delalet eder.

Rüyada hırsız görmek hastalığa ve dertli olmaya işaret eder. Evinde hasta olan birinin rüyasında evine hırsız girdiğini görmesi, o kişinin öleceğine delalet eder. Şayet. hırsızın eve girmesi ve bir şey çalmaması evde bulunan kişinin hastalığından kurtulmasına delalet eder. Bu rüyayı öğrenci birinin görmesi ise ilim sahibi olacağına işarettir.

İçerisinde evlenmemiş bekar bir kızın evine hırsız girmişse, bu kızın dünür çıkmasına delalettir. Hırsız ayrıca zina yapan, dedikoduyu seven, hileye başvuran kişi olarak tabir edilmektedir.

Kimi zaman rüyada hırsızlık yapmak, işlenecek olan bir günaha delalet eder;  Sebebi ise işlenen günahların rüyada hırsızlık olarak görünmesidir

Rüyada Hırsızlık Yaparken Yakalandığını Görmek

Rüyayı gören birisinin yapmış olduğu bir işten dolayı endişe duyacağına işaret eder. Pişman olmamak için karar vermekte zorlanacağınıza tabir edilir.

Rüyada İş Yerine Hırsız Girdiğini Görmek

Gelir kaybına uğramaya, elde edilen paranın uçup gitmesine, maddi açıdan sıkıntılar yaşamaya ve iş yerinizin zarar edeceğine delalet eder.

Rüyada Hırsızı Kovaladığını Görmek

Karmaşık olaylara işaret eder. Bu karışık olan olayları çözmek için haddinden fazla çaba göstereceğinize delalet eder. Yaşadığınız karmaşalar sizi bir hayli üzecek demektir.

Rüyada Hırsız Olduğunu Görmek

Rüyada hırsız olmak, bilinenin aksine hayra ve kısmete yorumlanır. Birisinden alacağınız hayırlı haberlere işarettir.

Rüyada Tanıdığının Hırsızlık Yaptığını Görmek

Tanıdığınız birisinin hakkında olumsuz sözler duyacak ve o kişiye karşı bakış açınız değişecek demektir. Önceden iyi olarak bildiğiniz birisi hakkında görüşleriniz tamamen değişecek ve ona karşı hisleriniz kötü anlamda değişecek demektir.

Hırsızlık yapmak rüyada nedir?

Başka birisiyle ortaklaşa yapılan hırsızlık, kovulmaya işaret eder. Bir başka rüya tabirine göre ise; rüya sahibinin işlerinin ters gideceği anlamına gelir. Hırsızlık yapanın arkadaşlarından ve yakın çevresinden kısmetler almasına tabir edilir.

Hırsız yakalamak rüyada

Hırsızı hem yakalamak hem polise teslim etmek, daha önce yaptığınız bir davranışın yanlış olduğuna ve pişmanlık duymanıza tabir edilir. Rüyada hırsız yakalamak bir başka rüya yorumuna göre; Düşmanlarınıza karşı üstün gelmeye ve onlara karşı zafer elde etmeye delalettir.

Hırsız öldürmek

Rüyada hırsızı yakalamak ve ardından öldürmek, geçireceğiniz bir hastalıktan kurtulacağınıza işarettir.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözleme pişirmek ve yemek ne demek?

Rüyada gözleme görmek , bu rüya genel olarak hem rızık hem de nimet olarak tabir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir