AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Evleneceğin Kişiyi ve Ailesini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Evleneceğin Kişiyi ve Ailesini Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada evlenecek olan kişiyi görmek , bol kazanca ve kısmete işaret eder. Bunun yanı sıra ismini duymak ise büyük bir şansa ve şansızlıklarını arkada bırakarak yeni bir döneme girmeye delalet eder. Yani bütün yaşamış olduğu uğursuzlukları arkada bırakacak.

Rüyada Evlenmek İstediğin Kişinin Ailesini Görmek

Rüyada sevmiş olduğunuz kişi ile evlendiğinizi ve adamın ailesini özellikle babasını gördüyseniz zor ve sıkıntılı bir dönemden geçeceğinize daha sonra da bu sıkıntılı dönemden alnınızın akı ile çıkacağına işaret eder.

Bazı rüya yorumcularına göre ise rüyada aile görülmesi kalabalık bir grubun içerisine gireceğinize ya da hayırlı bir evlat sahibi olacağınıza da yorumlanır.

Daha önce hiç evlilik yapmamış kişi gördüyse önüne çıkacak olan kısmetlere ve yakın bir zaman da evlilik yapacağına delalet eder.

Rüyada Evleneceğin Adamın Ailesi İle Tanıştırılmak

Rüyanızda evlenecek olan adamın ailesi ile tanıştırıldığınızı gördüyseniz , doğru yolda olduğunuza , sevmiş olduğunuz adam ile evlendikten sonra da çok mutlu olacağınıza , mutlu bir hayat süreceğinize ve hayırlı bir yuva kuracağınıza işaret eder.

Rüyada sevmiş olduğunuz ve evleneceğiniz kişiye sarıldığınızı gördüyseniz ise kısa bir ayrılık süreci yaşayacağınıza yorumlanır.

Fakat o zamanlar da yaşadığınız acılar ve üzüntülerin hepsi geçecek tekrardan çok huzurlu ve mutlu bir hayat süreceksiniz.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada hamur görmek, yoğurmak ve açmak ne anlama gelir?

Rüyada hamur görmek , bu rüya genel olarak sağlıklı olmaya , huzura , mutluluğa ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir