AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Ezan Duymak ve Dua Etmek Nedir?

Rüyada Ezan Duymak ve Dua Etmek Nedir?

Rüyada ezan sesi duymak , hem terbiyeli , hem görgülü hem de nefsine hakim birisi olduğunuza ve bu yüzden sürekli olarak iyi şeylerle karşılaşacağınıza işaret eder.

Bunların yanı sıra işlerinizin her zaman yoluna gireceğine , hiç beklemediğiniz bir anda iyi bir iş teklifi alp işe başlayacağınıza , bulunduğunuz yerden daha yüksek yerlere çıkacağınıza,

herkes tarafından tanınan birisi olacağınıza , hayatınız boyunca çevrenizde bulunan insanların size yardımcı olacağına delalet eder.

Aynı zaman da fakir insanların ekmeğe kavuşacağına , hasta insanların kısa sürede şifa bulacağına , dertli olanlarda yakın zaman da mutluluğa kavuşacağına yorulur.

Rüyada Ezan Okuduğunu Duymak

Rüyada ezan okunduğunu duymak , Allah tarafından çok sevilen birisi olduğunuza , ölmeden önce her şeyi yapabileceğinize , gerçek yaşam da en kutsal olan işleri yapabileceğinize ve manevi huzura kavuşacağınıza alamet eder.

Rüyada Ezan Sesi Dinlemek

Rüyada ezan sesi dinlemek , dünya mallarına sahip olacağınıza , her işinizde başarılı olup herkes tarafından takdirler göreceğinize , çok başarılı birisi olduğunuzdan dolayı herkes tarafından kıskanılacağınıza,

her zaman belalardan uzak duracağınıza işaret eder. Bunun haricinde sessiz sedasız ve dingin bir yaşam süreceğinize yorulur.

Rüyada Sela Duymak Ne Anlama Gelir?

Rüyada sela duymak , her bilgiyi öğreneceğinize , aklınızda herhangi bir soru işaretinin kalmayacağına , içinizi kemiren tüm şüphelerden ve kuruntulardan kurtulacağınıza delalet eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada ihtiyar kadın görmek neye işarettir?

Rüyada ihtiyar kadın görmek , gerçek yaşam da çok duygusal şeyler yaşayacağınıza , karşınıza çıkacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir