AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada fare görmek ne demek Yakalamak Ve Öldürmek

Rüyada fare görmek ne demek Yakalamak Ve Öldürmek

Rüyada fare görmek iyiye ve hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir. Rüyada görülen fare genel olarak sağlığa işaret eder. Bunun haricinde maddi bir zarara ve kayıplara da yorulur.

Rüyayı gören kişini iş konusunda büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağına , başarısızlıklardan dolayı çok üzüleceğine alamet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , ortada hiçbir şey yokken bir anda hastalanacağınıza , bu yüzden yatağa düşeceğinize yorarlar. Rüyada görülen bu fare bazı durumlarda ise haset ve kötü huylu olan bir kadın anlamına gelir.

Rüyada evin içerisinde fare gezdiğini görmek , o evin çok bereketli olacağına , o yıl boyunca bereketi yakalayacağınıza işaret eder.

Eğer fareyi bulunmuş olduğu yerden çıkarken gördüyseniz , rızkınızın ve bereketinizin azalacağına delalet eder. Gündüz uykusunda fare görmek , uzun ömürlü olacağınıza yorulur.

Rüyada Fare Öldürmek

Rüyada fare öldürmek , hem kötü hem de art niyetli olan birisini alt edeceğinize , ona karşı elde edeceğiniz zaferden dolayı çok mutlu olacağınıza,

sizin için küçük planlar yapan ve size küçük zararlar vermek isteyen insanları tespit edip onlarla bağlarınızı koparacağınıza alamet eder.

Rüyada fareye ok veya taş atmak , kötü olan bir kadının sizin arkanızdan konuşacağına işaret eder.

Rüyada Fare Yakalamak Ne Demek?

Rüyada fare yakalamak , gerçek yaşam da bir kadını oyuna getirip ondan faydalanacağınıza , size kötülük yapmayı amaçlayan insanı yeneceğinize,

ondan gelecek olan tüm zararlardan kurtulacağınıza ve her türlü eylemlerini ise boşa çıkaracağınıza delalet eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada Acı Görmek Ne Anlama Gelir? İslami

Rüyada acı görmek , bu rüya genel olarak hayra yorumlanır fakat bazı durumlarda olumsuz olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir