AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Fırtına Hortum Çıktığını Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Fırtına Hortum Çıktığını Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada görülen hortum ve fırtına hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Fırtına ve hortum hayatınızda yapacağınız değişiklikleri işaret eder.

Bazı rüya yorumcularına göre ise rüyada fırtına ve hortum görmek , ahrete inanmaya , iman etmeye , kederden Allah’a sığınmaya ve helal kazanca delalet eder.

Rüyada Büyük Bir Hortum Çıktığını Görmek

Rüyada hem aşırı büyük hem de ortalığı kasıp kavuran bir hortum gördüyseniz , ne zamandır düşündüğünüz ve bir türlü hayata geçiremediğiniz o şeyi hayata geçireceğinize , yepyeni bir yol çizeceğinize , hayatınızın tamamen değişeceğine yorumlanır.

Bazı rüya yorumcularına göre , çok büyük ve çok olumlu bir değişiklik anlamındadır. Bunun yanı sıra kısa süren bir yolculuk yapacağınıza , hayvan evlat edinmeye ve huzur bulmak için yepyeni yerlere gideceğinize de işaret eder.

Rüyada Fırtına Yüzünden Evinin Uçtuğunu Görmek

Rüya sahibi eğer büyük fırtına ya da hortum yüzünden evinin veya çatısının uçtuğunu gördüyse yaşamış olduğu evden taşınıp başka bir yere gideceğine delalet eder.

Yani kişi yeni evinde yepyeni bir hayat yaşamaya başlar. Bazı rüya yorumcularına göre , kişinin bir yakınının vefat edeceğine , çok sevmiş olduğu bir yakınından ayrılacağına ve bir dostu ile arasının çok açılacağına yorumlanır. Fakat genel olarak bakacak olursak fırtına büyük bir değişim ve yenilenmek demektir.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir