AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada gazete görmek almak ve okumak ne anlama gelir?

Rüyada gazete görmek almak ve okumak ne anlama gelir?

Rüyada gazete görmek , hiç ummadığınız bir yerden alacağınız haberden dolayı çok şaşıracağınıza , uzun süreden beri hiç görüşmediğiniz dostlarınız ile bir araya geleceğinize ,

maddi olarak tüm sıkıntılardan kurtulacağınıza ve yardım alacağınıza delalet eder. Fakat bazı rüya yorumcularına göre ise yalan haber alacağınıza yorulur.

Rüyada gazete okumak nedir?

Rüyada gazete okumak , yakın zaman içerisinde ummadığınız bir yerden haber alacağınıza alamet eder.

Rüyada gazete okuyan birini görmek

Rüyada gazete okuyan birini görmek , rüyada görmüş olduğunuz o kişiden hayırlı bir haber alıp çok sevineceğinize işaret eder.

Rüyada gazete almak nedir?

Rüyada gazete aldığınızı gördüyseniz , bir konu üzerinde ön görünüzün açık olduğuna , ailenizden birisinden alacağınız haberden dolayı ileride sizi bekleyen bir olay hakkında bilgi sahibi olacağınıza yorulur.

Rüyada gazete satmak

Rüyada gazete satmak , gerçek yaşamdaki davranışlarınızın dedikodulara sebep olabileceğine ve bu yüzden daha dikkatli davranmanız gerektiğine delalet eder.

Rüyada gazete parçası görmek

Rüyada gazete parçası görmek , yapmış olduğunuz bir hatayı fark edip çok pişman olacağınıza ve daha sonrasında özür dileyeceğinize alamet eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir