AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Gelin Damat Görmek Neye İşarettir? Ne Anlama Gelir?

Rüyada Gelin Damat Görmek Neye İşarettir? Ne Anlama Gelir?

Rüyada görülen gelin birçok rüya yorumcusuna göre olumlu olarak ifade edilir. Rüyada gelin görmek rüya sahibi çok yakın bir zaman içerisinde müjdeli haber alabilir.

Kişi güzel haberler alarak çok mutlu olacaktır. Rüyayı gören kişi bekar ise yakın zaman da evleneceğine delalet eder.

Bir kadın rüyasında beyaz gelinlikler içerisinde olduğunu gördüyse , hayırlı bir evlilik için biri ile tanışacağına yorulur.

Hem genç hem de bekar olan bir erkek rüyasında gelinlik giymiş bir bayan gördüyse , hayırlı olan bir eşin onu beklediğine yorulur.

Fakat rüyada görülen gelinlik yırtılmış ise bu durumda rüya sahibi çok şüpheli bir evlilik yapacaktır ve duygularından pek fazla emin olmadığından yanılgıya düşecektir.

Rüyada Gelin Almak

Bekar olan kişi rüyasında gelin aldığını görmüşse , kısa süre içinde bir kıza aşık olacağına ve onunla evlilik yoluna gireceğine delalet eder.

Bekar olan rüya sahibi rüyasında beyaz gelinlikler içerisinde kız aldığını gördüyse , yapacağı evliliğin hem iyi hem de çok huzurlu olacağına işaret eder.

Eğer kirli veya çamurlar içerisinde gelinliği olan bir gelini aldığını gördüyse , masum gibi görünen fakat içinde kötülük olan bir kadın ile evleneceğine ve bunun sonucunda ise yanılgıya düşeceğine işaret eder.

Rüyada Gelin Damat Görmek

Rüyada gelin ile damat gören kişi , gerçek yaşantısında hem bereketli hem de bolluk içerisinde yaşayacağına yorulur.

Rüyada gelin ile damadı bir arada gören kişi aynı zaman da uzun ömürlü olur. Rüyada hiç tanımadığı çiftlerin evlendiğini gördüyseniz , arka arkaya mutluluk yaşayacaksınız demektir.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada Cinsiyet Görmek Ve Değiştirmek Ne Demek?

Rüyada cinsiyet görmek , iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Bu rüya genel olarak kişinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir