AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Görücü Geldiğini Görmek Öğrenmek Ve Duymak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Görücü Geldiğini Görmek Öğrenmek Ve Duymak Ne Anlama Gelir?

Rüyada görücü geldiğini görmek, hayra yorumlanır. Yani artık çok mutlu olacağınıza ve mutluluk dolu günler yaşacağınızın bir habercisidir.

Bunun haricinde gelişme ve yenilik anlamına da gelir. Bu rüyayı gören kişinin hayatı bundan sonra daha çok renklenir , güzelleşir ve yaşamış olduğu sıradan , sıkıcı günlerden kurtulup mutluluk dolu ve eğlenceli günler yaşar. Bu rüya ile kısmetiniz açılabilir ve geleceğiniz de çok hayırlı olabilir.

Rüyada Görücü Geleceğini Öğrenmek

Rüya sahibinin sürpriz bir gelişme yaşayacağına işaret eder. Bunun haricinde kişiye hiç beklemediği bir anda kendisine lütuf olarak verilen hem temiz hem de hayırlı olaylar yaşayacağına delalet eder. Rüya sahibinin murat ettiklerine ereceğine ve hayallerinin ise en sonunda olacağına işaret eder.

Rüyada Görücü Geleceğini Duymak

Rüyada görücü geleceğini duyduysanız , çocuklar gibi sevineceğinize , hem huzuru hem de mutluluğu yakalayacağınıza işarettir.

Rüyayı gören kişi tüm dertlerinden , sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulmasına vesile olacak haberler alacağına ve bu durum onu çok mutlu edeceğine delalet eder.

Rüyada Kızına Görücü Geldiğini Görmek

Rüyada kızına bir görücü geldiğini gören kişinin eğer gerçek hayatta da bir kızı varsa bu rüya aynıyla tabir edilir. Yani gerçek hayatta da rüya sahibinin kızına bir görücü gelir.

Ama rüyayı gören kişi eğer bekar ya da evli ama bir kızı yoksa o zaman rüya sahibinin yüzünün gülmesine sebep olacak olayların yaşanacağına işaret eder.

Rüyada Eve Görücü Gelmesi

Eve görücü geldiğini gördüyseniz o evin içerisinde büyük kısmetlerin olacağına yorulur. Bunun yanı sıra o evde büyük sevinçlerin olacağına ve ev halkının bayram coşkusu gibi çok sevineceğine işaret eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada hamur görmek, yoğurmak ve açmak ne anlama gelir?

Rüyada hamur görmek , bu rüya genel olarak sağlıklı olmaya , huzura , mutluluğa ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir