AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Gübreye Bulaştığını Ve Bastığını Görmek Ne Demektir?

Rüyada Gübreye Bulaştığını Ve Bastığını Görmek Ne Demektir?

Rüyada gübreye bulaşmak , rüyayı gören kişinin mal varlığının artacağına , hayatınız boyunca hep rahatlık içerisinde bir yaşam süreceğinize ,

standartlarınızın her zaman yüksek olacağına , maddi açıdan ise hiçbir zaman sıkıntı çekmeyeceğinize , çok şanslı olmaya ve kısmetinizin açık olmasına alamet eder.

Bazı rüyacılara göre , kötü niyetli ve kendilerini bilmez kişiler tarafından bir iftiraya maruz kalacağınıza ve bu yüzden zor zamanlar geçireceğinize işaret eder.

Rüyada Gübreye Bastığını Görmek

Rüyada gübreye basmak , etrafınızda bulunan insanların çıkar peşinde olduklarına , etrafınızdaki insanlara dikkat etmeniz gerektiğine ve herkese güvenmemeniz gerektiğine yorulur.

bunun haricinde yapacağınız bir hatadan dolayı çok pişman olacağınıza delalet eder.

Rüyada Gübre Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada gübre görmek , gerçek yaşam da çok başarılı birisi olacağınıza , girmiş olduğunuz her işte çok başarılı olup herkes tarafından sevilip sayılacağınıza ,

kazancınızın çok artacağına , hem bolluk hem de bereket içerisinde bir yaşamınızın olacağına ,

rahat bir yaşam süreceğinize , hiçbir zaman geçim sıkıntısı çekmeyeceğinize , rızkınızın artacağına ve helal lokma yiyeceğinize delalet eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir