AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Hamile Olduğunu Görmek İslami Tabiri Ve Yorumu

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek İslami Tabiri Ve Yorumu

Kişi rüyasından uyandığı zaman görmüş olduğu rüya hakkında ilk yorumu yaparsa rüyanın anlamını etkilemiş olur. Bunun için rüyaların hepsi iyiye yorulması gerekir.

Rüya Sahibinin Cinsiyeti ve Medeni Halinin Rüya Yorumuna Etkisi

Rüyada hamile olduğunu gören rüya sahibi eğer bekarsa o zaman gerçek hayatındaki eylemlerini bir güzel gözden geçirmeli ve yapmış oldukları şeyleri sorgulaması gerekir.

Ama rüyayı gören kişi eğer evli bir kadınsa o zaman yakın bir zaman da hamile kalacağı anlamına gelir. Rüyayı gören kişi erkekse günah istediğine ve o günahtan kurtulması gerektiğine işaret eder.

Hamile Kalınan Bebeğin Cinsiyetinin Rüya Yorumuna Etkisi

Rüyada hamile olduğunu gören rüya sahibinin bebeğinin cinsiyeti görülen rüyanın yorumuna göre değişir. Örnek verecek olursak rüyayı gören kişi eğer rüyasında erkek bebeğe hamile olduğunu görmüşse , yakın bir zaman da parasal anlamda sevineceği müjdeli bir haber alacağına delalet eder.

Fakat kız çocuğuna hamile ise o zaman da rüya sahibinin çok temiz niyetli olduğuna ve herkes tarafından sevildiğine işaret eder.

İşte sonuç olarak rüyada görülen hamilelik genel olarak iyiye yorumlanır. Fakat gerçek yaşantısında tıbbi destek altında çaba sarf eden ve kafasını sürekli bu konu ile meşgul eden bir bayanın bu tarz rüyalar görmesi çok normaldir.

Çünkü bilinçaltına yerleştiği için bu rüyayı görür. Eğer böyle bir şey olursa görmüş olduğunuz rüya hiçbir yoruma işaret edilmez.

Yani sahih bir rüya olmadığını belirtmemiz gerekiyor. Bunun için rüyanızın yorumunu yapmadan önce rüyanın gerçek hayatta yaşananlarla bir alakası var mı ona bakın. Eğer yoksa yorumunu yapabilirsiniz.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir