AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Neye İşarettir? İslami Tabiri

Rüyada Hamile Olduğunu Görmek Neye İşarettir? İslami Tabiri

Rüyada hamile olduğunu görmek , bu rüyayı gören kişi genç kız ise o zaman sevmiş olduğu birisi varsa onunla anlaşıp evleneceğine , çok mutlu olacağına işaret eder.

Eğer rüyayı gören kişi yaşlı bir kadın ise o zaman da hayatı boyunca çekmiş olduğu para sıkıntısından en sonunda kurtulacağına ,

bundan sonra hem bolluk hem de bereket içerisinde bir yaşam süreceğine ve herhangi bir sorunla karşılaşmayacağına delalet eder.

Rüyayı gören kişi erkek ise , saklamış olduğu sırların yavaş yavaş ortaya çıkacağına yorulur.

Bunların yanı sıra rüyada hamile olduğunu görmek , iş hayatınızdaki başarılarınızdan dolayı herkes tarafından çok sevilen ve sayılan birisi olacağınıza,

büyük paralar elde edeceğinize , mal ve mülk sahibi olacağınıza , rahat bir yaşam süreceğinize delalet eder.

Rüyada Hamile Erkek Görmek

Rüyada hamile erkek görmek , rüyayı gören kişinin insanlardan her zaman kaçacağına , büyük sıkıntılar ve sorunlarla karşılaşıp moralinin çok bozuk olacağına,

bazı sırlarını söylemekten her zaman kaçacağına ve bir türlü cesaret edemeyeceğine , fakat kısa zaman içerisinde bu sırların yavaş yavaş ortaya çıkacağına ve bu duruma çok üzüleceğine işaret eder.

Olumsuz olarak bakarsak , yanlış yollara sapacağınıza , inkar etmeye başlayacağınıza , ahlaklı ve aynı zaman da dürüst olan insanlardan uzaklaşacağınıza , hayırsız kişilerle arkadaşlıklar yapacağınıza alamet eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada Acı Görmek Ne Anlama Gelir? İslami

Rüyada acı görmek , bu rüya genel olarak hayra yorumlanır fakat bazı durumlarda olumsuz olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir