AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada hamile olduğunu öğrenmek ne demek neye delalet eder?

Rüyada hamile olduğunu öğrenmek ne demek neye delalet eder?

Rüyada hamile olduğunu görmek genel olarak birkaç şekilde yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi genç bir kız ise o zaman uzun zamandan beri sevmiş olduğunuz erkek ile evleneceğinize , onunla beraber çok mutlu olacağınıza yorulur.

Eğer rüya sahibi yaşlı bir kadınsa o zaman gerçek yaşam da çekmiş olduğunuz parasal sıkıntılardan kurtulacağınıza , bundan sonra bolluk içerisinde bir yaşam süreceğinize işaret eder.

Eğer rüya sahibi erkek ise , saklamış olduğu bazı sırlarının yakın zaman da ortaya çıkacağına ve bu durumda çok üzüleceğine delalet eder

Bazı rüya yorumcularına göre , iş hayatınızda göstereceğiniz üstün başarılardan dolayı herkes tarafından çok sevilip sayılacağınıza,

yüksek miktarda paralar kazanacağınıza , mal ve mülk sahibi olup servetinize servet katacağınıza alamet eder.

Rüyada Kızının Hamile Olduğunu Görmesi Ne Demek?

Rüyada kızının hamile olduğunu görmek , ileriki zaman da o kızınızdan büyük bir menfaatler göreceğinize,

kız çocuğunuz yoksa kısa süre içerisinde bir kız çocuğu dünyaya geleceğine , evli değilseniz karşınıza çıkacak olan hayırlı birisi ile dünya evine gireceğinize yorulur.

Rüyada Yaşlı Kadının Hamile Olması

Rüyada yaşlı kadının hamile olması , 1 sene boyunca kıtlık içerisine olacağınıza ya da ürünlerin pahalı olacağına işaret eder.

Rüyada gördüğünüz yaşlı kadını gerçekte tanıyorsanız o zaman o kişinin hastalanacağına ya da ailesinden birisinin sıkıntı içerisine gireceğine delalet eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada Cinsiyet Görmek Ve Değiştirmek Ne Demek?

Rüyada cinsiyet görmek , iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Bu rüya genel olarak kişinin …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir