AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Havada Uçmak ve Uçan birisini Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Havada Uçmak ve Uçan birisini Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada görülen havada uçmak hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Bu rüyayı gören kişi , işinde başarılı olarak yükseleceğine , evlilik yapacağına , yola çıkacağına ve içerisinde bulunmuş olduğu durumun en kısa zaman da değişeceğine işaret eder.

Eğer rüyanızda yerden göğe kadar uçtuğunuzu gördüyseniz maddi kayba uğrayacaksınız demektir. Rüyada bulutlara doğru uçuyor ve sonra yere bir türlü inemiyorsanız o zaman da ölümün yaklaştığı anlamına gelir.

Rüyada Havada Uçakla Uçma

Rüyada uçağa binip sonra da uçtuğunuzu gördüyseniz , hayatınızda köklü değişikliklerin olacağına , beklemiş olduğunuz yerden iyi haber alacağınıza ve sizi mutlu edecek olan olayların içerisinde bulunacağınıza delalet eder.

Rüyada Kanatlar İle Havada Uçma

Rüyada kanatlarınızın olduğunu ve o kanatlar ile uçtuğunuzu gördüyseniz , kısa zaman içerisinde sıkıntılardan kurtulacağınıza , huzurlu bir ömrünüz olacağına , hiç beklemediğiniz büyük bir nasibe sahip olacağınıza ve yüksek derecelere ulaşacağınıza işaret eder.

Rüyada Havada Uçarak Melekler İle Sohbet Etme

Rüyada havada uçup melekler ile sohbet etmek hayra yorumlanan rüyalardandır. Böyle bir rüya gördüyseniz eğer yakın çevrenizde bulunan insanlar hem iyi hem de hayırlıdırlar. Rüyayı gören rüya sahibi bu insanlar ile sohbetini devam ettirmesi gerekiyor.

Rüyada Kanatsız Olarak Havada Uçma

Rüyada kanatsız bir şekilde hava uçtuğunuzu gördüyseniz , mutlu ve zengin olacağınıza , huzura kavuşacağınıza ve bol kazançlı olacağınıza işaret eder.

Rüyayı gören kişi kısa zaman içerisinde çok mutlu bir döneme girecektir ve bir yerlerden çok iyi haberler alacaktır.

Rüyada Havada Uçan Birisini Görme

Rüyada tanımadığınız birini uçarken gördüyseniz , o kişiyi gerçek hayatta çok kıskanıyorsunuz demektir. Rüyanızda görmüş olduğunuz kişi tanıdığınız veya tanımadığınız birisi olsun , siz o kişiyi çok kıskanıyorsunuz. Aynı zaman da haset bir kadına delalet eder.

Rüyada Havada Uçarken Durma

Rüyada hava uçarken durduğunuzu gördüyseniz eğer , işlerinizin bir kısmının olup , bir kısmının da olmayacağı anlamına gelir.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir