AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada İplik Görmek Satın Almak Ve Satmak Ne Demektir?

Rüyada İplik Görmek Satın Almak Ve Satmak Ne Demektir?

Rüyada iplik görmek , iş yaşantınızda yaşayacağınız olumlu gelişmelere , kapalı olan işlerinizin tekrardan açılacağına ve kazancınızda artmalar olacağına işaret eder.

Aynı zaman da hem bolluk hem de bereket içerisinde bir yaşam süreceğinize , geçim sıkıntısı çekmeden rahat bir şekilde yaşam süreceğinize delalet eder.

Bazı rüya tabircilerine göre , zor bir hayatınızın olduğuna ve bu zorlukları aşabilmek için elinizden gelen her şeyi yaptığınıza alamet eder.

Rüyada İplik Satın Aldığını Görmek

Rüyada iplik satın aldığını görmek , rüya sahibinin iş konusunda çok başarılı olacağına , bol kazançlar elde edeceğine , sağlam bir işinin olacağına , çalışkan ve azimli olduğuna işaret eder.

Rüyada İplik Sattığını Görmek

Rüyada iplik sattığını görmek , rüya sahibinin çok iyilik sever birisi olduğuna , yardıma muhtaç olan insanlara her zaman yardım eli uzattığına ,

birçok kişiden hayır duası aldığına , yakın zaman içerisinde ise kalabalık bir ortama girip davranışlarınızla dikkat çekeceğinize delalet eder.

Rüyada İplik Yumağı Görmek Ne Demek?

Rüyada iplik yumağı görmek , hem iş hem de özel hayatınızda bazı aksilikler yaşayacağınıza ,

bu aksilikleri çözmekte ise çok zorlanacağınıza , maddi kayıplar vereceğinize ve birilerinden borç almak zorunda kalacağınıza yorulur.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir