AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada İstendiğini Görmek İstenilmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada İstendiğini Görmek İstenilmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada istendiğini gören kişi, çevresiyle uyum içerisinde olan başarılı bir insan olarak tabir edilir. Rüyayı gören kişi çevresinde bulunan insanlardan övgü alacaktır ve bir ortamı çok sevecektir fakat o yerden ayrılacaktır , yeni arkadaşlıklar kuracaktır.

Rüyayı gören kişi eğer çalışıyorsa iş hayatında hayırlı haberlerle karşılaşacaktır. İş hayatı çok olumlu geçeceği için rüya sahibi bu durumdan çok memnun kalacak ve yeni arayış içerisinde olacak.

Rüyada Kız İstemek

Rüyada kız istediğinizi gördüyseniz o zaman hayırlı bir işe el atacaksınız demektir. İş veya aile hayatınızda hayırlı bir işe vesile olacaksınız ve çevrenizdeki insanlardan ise hayır göreceksiniz.

Eğer bir baba rüyasında oğluna kız istediğini görmüşse hayırlı bir gelin sahibi olacağına yorulur. Oğlunun evlilik hayatı ise hep olumlu olur.

Rüyada İstenilmek

Bekar olan kişi rüyasında istenildiğini gördüyse aşk hayatı çok olumlu geçecek demektir. Eğer kızı babasından istiyorsa o zaman da hayırlı bir damada yorumlanır. Bu rüya hem evliliği işaret eder hem de huzurun başlangıcıdır.

Rüyada Görücü Gelmesi

Rüyanızda hiç tanımadığınız bir kişiyi görücü gelmiş olarak görürseniz , beklemediğiniz bir yerden kısmet geleceğine işaret eder.

Kişi hazırlıksız olarak istenildiğini gördüyse , hiç beklemediği bir anda sürpriz ile karşı karşıya kalacağına ve bu yüzden çok mutlu olacağına delalet eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada ihtiyar kadın görmek neye işarettir?

Rüyada ihtiyar kadın görmek , gerçek yaşam da çok duygusal şeyler yaşayacağınıza , karşınıza çıkacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir