AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Kabızlık Görmek Kabız Olmak Ne Demek?

Rüyada Kabızlık Görmek Kabız Olmak Ne Demek?

Rüyada kabızlık görmek , rüya sahibinin gerçek yaşamdaki mal varlığının artacağına , berekete , bol kazanç sağlayacak işlere gireceğine ve bu işlerde başarılı olup herkes tarafından sevileceğine işaret eder.

Bunun haricinde hiç beklemediğiniz bir yerden gelecek olan maddi destekten dolayı çok rahata kavuşacağınıza , kapalı olan şansınızın açılacağına ve kısmetlerin ise ayağınıza geleceğine yorulur.

Bazı rüya yorumcularına göre ise , hane içerisinde yaşayacağınız olumsuz durumlardan dolayı tartışmaların yaşanacağına ve bu yüzden moralinizin bozuk olacağına delalet eder.

Rüyada Kabız Olduğunu Görmek

Rüyada kabız olduğunu görmek , size bol kazanç sağlayacak olan bir işe gireceğinize , gireceğiniz işi ise çok büyüteceğinize ve çok iyi yerlere geleceğinize ,

yaşamış olduğunuz hayattan memnun olduğunuza , istemiş olduğunuz her şeye kavuşacağınıza , bolluk ve bereket içerisinde bir yaşam sürmeye , sağlıklı yaşama , hiçbir zaman sıkıntı çekmemeye yorulur.

Aynı zaman da olumsuz olarak bakacak olursak sağlığınızı bozacak olan üzücü bir olay yaşayacağınıza veya kötü bir haber alacağınıza işaret eder.

Rüyada Kabız Olan Birini Görmek

Rüyada kabız olan birisini gördüyseniz , gerçek yaşam da devam eden tüm sıkıntılardan kurtulacağınıza ,

artık rahat bir nefes alacağınıza , bozuk olan işlerinizi düzelteceğinize ve kazancınızın artacağına delalet eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir