AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada kaçırıldığını görmek Ve Korkmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada kaçırıldığını görmek Ve Korkmak Ne Anlama Gelir?

Rüyada kaçırıldığınızı gördüyseniz eğer yakınınızda bulunan bir kişi sizin her yapmış olduğunuz işi takip etmesine ve onunla ilgili bilgi toplamasına yorumlanır.

Bazı rüya yorumcularına göre ise , rüya sahibinin çok iyi birisi olduğuna işaret eder. Kişi hayır demeyi bilmediğinden çevresinde bulunan insanlar onu yanlış yönlere yöneltebilir.

Rüyada Kaçırılmaktan Kurtulduğunu Görmek

Rüyada kaçırılmaktan kurtulduğunu görmek , rüya sahibinin başında olan baskılardan bir an önce kurtulacağına , artık sessiz kişiliğini bırakarak olaylara daha sert tepki vereceğine yorulur.

Bunun yanı sıra rüya sahibi , onu baskı altında tutan kişiden çok sıkılmıştır ve onu hayatından çıkarmak için bir karar alır.

Rüyada Kaçırılmak İstediğini Görmek

Rüyada kaçırılmak istediğini görmek , onu yönlendiren birden fazla çok insanın olduğuna ve bu insanların ise ona her istedikleri şeyi yaptırabildiklerine yorulur.

Rüyada Kaçırılmaktan Korkmak

Rüyada kaçırılmaktan korktuğunuzu gördüyseniz , hem maddi hem de manevi açıdan zor durumda kalacağınızdan korktuğunuz için çevrenizde bulunan insanları bu duruma karıştırmazsınız ve çevrenizdeki insanlar size hep kuşkuyla bakar.

Rüyada Kaçırılan Birini Görmek

Rüyada bir başkasının kaçırıldığınız gördüyseniz , hayatınızda ani değişikliklerin olacağına ve hayatınızın bir anda değişeceğine işaret eder.

Rüyada Yurt Dışına Kaçırıldığını Görmek

Rüyada yurt dışına kaçırıldığını görmek hayra yorumlanan rüya değildir. Yani evli olan bir kişi gördüyse kısa zaman içinde evlilikleri sıkıntılı dönemden geçebilir ve çiftler arasında sık sık tartışma yaşanabilir. Fakat bu sıkıntılı dönem biraz uzun sürebilir.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir