AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Kafeste Kuş Görmek İslami Yorumu

Rüyada Kafeste Kuş Görmek İslami Yorumu

Rüyada kafeste kuş görmek tabirini yapabilmek için hem kuşun , hem kafesin hem de rüyada görmüş olduğunuz nesnelerin hepsine ayrı ayrı bakılması gerekiyor.

Rüyada kafes görmek , üzüntü , kedere ve sıkıntılı döneme işaret eder. Bazı rüya yorumcularına göre ise , kişinin kapana kısılmış gibi hissedeceği olaylarla karşı karşıya kalacağına ve bu durumdan kurtulmak için çok mücadele edeceğine , en sonunda ise çabaları olumlu olup refaha ereceğime işaret eder.

Rüyada Kafeste Kurtulmaya Çabalayan Bir kuş Görmek

Rüyanızda kafeste kurtulmaya çabalayan bir kuş gördüyseniz , çekmiş olduğunuz sıkıntıların artık sonuna geldiğinize ve her şeyinizi kaybetmiş gibi hissettikten sonra refaha ereceğinize delalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre rüyada hem çırpınan hem de kurtulmaya çalışan kuş görmek , gam , kısmetsizlik , uğursuzluk ve gam olarak tabir olur.

Rüyayı gören kişi uzun süredir hem sıkıntı hem de buhran içerisindedir ve en sonunda ayağı kalkıp hayatını düzene sokmak için elinden geleni yapar.

Rüyada Kuşlarla Dolu Kafes Görmek

Rüyada birden fazla kuşun kafes içerisinde olduğunu ve o kafesten kurtulmak için kanat çırptığını görmek , kısmet olarak yorumlanır.

Rüya sahibi çok yakın bir zaman da büyük bir kısmete kavuşacağına işaret eder. Hem mal hem de kazanç anlamında şansının açılacağına , bereket ve bolluğa kavuşacağına da delalet eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir