AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Kan Görmek Kan Kusmak Ne Demek

Rüyada Kan Görmek Kan Kusmak Ne Demek

Rüyada kan görmek , gerçek yaşam da çok zengin birisiyseniz o zaman bir anda fakir olacağınıza , fakirseniz de çok zengin birisi olacağınıza işaret eder.

Rüyada herhangi bir uzuvdan kan aktığını görmek , akrabanız tarafından size kötülük geleceğine ve kedere delalet eder.

Burundan az bir kan gelmesi , başınızdan geçecek olan olumsuzluğa , fazla kan akması ise elinizde olan malları kaybedeceğinize,

giymiş olduğunuz elbisenin üzerinde kan görmek , ticaretle uğraşıyorsanız haksız bir şekilde kazanç elde edeceğinize alamet eder.

Vücudunuzun herhangi bir bölgesinden iltihaptan dolayı kan çıktığını görmek , gerçek yaşam da sağlıklı olacağınıza , huzura kavuşacağınıza ve afiyette bir yaşam süreceğinize yorulur.

Bu rüyayı gören kişi genç bir kız ise o zaman yakın zaman içerisinde hayırlı bir evlilik yapacağına , hamile bir bayan gördüyse,

düşük yapacağına , arka taraftan kan çıktığını görmek ise , mevcut olan kötülüklerden kurtulup rahata kavuşacağınıza işaret eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , haram bir işe bulaşacağınıza yorulur. Eğer çok fazla kanın vücuttan çıktığını gördüyseniz , anne , baba ya da evlatlarınızdan gelecek olan bir yardımın kesileceğine delalet eder.

Rüyada kan kusmak Ne Demektir?

Rüyada kan kustuğunuzu gördüyseniz , yapmış olduğunuz bir hatadan dolayı vicdan azabı çekeceğinize , içinizde bulunan acıları ve pişmanlıkları dışa vuracağınıza alamet eder.

Bunların yanı sıra kötü bir hastalığınız varsa bunlardan kurtulacağınıza , hem sağlıklı hem de huzurlu bir yaşam süreceğinize yorulur.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada Acı Görmek Ne Anlama Gelir? İslami

Rüyada acı görmek , bu rüya genel olarak hayra yorumlanır fakat bazı durumlarda olumsuz olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir