AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada kan görmek ne demektir neye delalet eder?

Rüyada kan görmek ne demektir neye delalet eder?

Rüyada kan görmek , rüyayı gören kişi eğer varlık içerisinde ise o zaman yokluğa düşeceğine , yokluk içerisinde ise varlığa çıkacağına işaret eder.

Herhangi bir yerden kan aktığını gördüyseniz o zaman akrabanız tarafından gelecek olan bir kötülüğe ve kedere delalet eder.

Burun az bir şey kan gelmesi , başınızdan olumsuz şeylerin geçeceğine , bu yüzde moralinizin çok bozuk olacağına alamet eder.

Fazla kan akması ise , mallarınızı yakın zaman içerisinde kaybedeceğinize , giymiş olduğunuz elbise üzerinde kan görmek , gerçek yaşam da ticaretle uğraşıyorsanız haksız kazanç elde edeceğinize yorulur.

Rüyada iltihap olarak çıkan kan ise , gerçekte çok sağlık , afiyette olacağınıza , huzura kavuşacağınıza işaret eder.

Bu rüyayı gören kişi genç bir kız ise o zaman yakın zaman içerisinde dünya evine gireceğine , hamile bayanın görmesi ise düşük yapacağına işaret eder.

Arkadan kan çıkması , mevcut olan kötülüklerden en kısa zaman içerisinde kurtulup rahata ereceğinize delalet eder.

Rüyada görülen kan genel olarak kişinin harama bulacağına , yapmış olduğunuz kötülüklerden dolayı vicdan azabı çekeceğinize alamet eder.

Çok fazla kanın aktığını gördüyseniz o zaman anne , baba ya da evlatlarınızdan gelecek olan yardımın kesileceğine yorulur.

herhangi bir yaradan dolayı kan akması , gerçek yaşam da zenginseniz fakir olacağınıza , fakirseniz de zengin olacağınıza işaret eder.

Rüyada kan kustuğunuzu gördüyseniz , yapmış olduğunuz bir kötülükten dolayı vicdan azabı çekeceğinize ve bu durumu düzeltmek için elinizden geleni yapacağınıza işaret eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir