AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Kapandığını Başını örttüğünü Tesettüre Girdiğini Görmek

Rüyada Kapandığını Başını örttüğünü Tesettüre Girdiğini Görmek

Rüyada kapandığını görmek, rüya sahibinin hayatıyla ilgili yeni kararlar alacağına ve yeni yollara başvuracağına delalet eder.

Bunun yanı sıra olumlu gelişmelere de işaret eder. Rüyayı gören kişi bundan sonra hayata farklı yönlerde bakacaktır. Aynı zaman da rüya sahibinin manevi olarak duygularının daha yükseğe çıkacağına da yorulur.

Başını Örttüğünü Görmek

Rüyada başını örttüğünü görmek kısmet olarak yorumlanır. Yani kişinin kısmeti açılır ve bu rüya özellikle kadınlar için çok güzeldir.

Bekar bir kadın gördüyse eğer özel hayatında olumlu yönde gelişmeler olacağına işaret eder.

Tesettüre Girdiğini Görmek

Rüyada tesettür içerisine girdiğinizi gördüyseniz eğer önceki yaşam tarzınızı değiştirecek , yeni bir hayat tarzına geçeceksiniz demektir.

Hayatınızı bundan böyle o yünde devam ettireceksiniz. Bunun haricinde kişi ilgi duymuş olduğu alanlara ve beğenilerine daha fazla ağırlık verecektir.

Kapanmak ve Açılmak

Rüyada kapanmak ve sonrada açılmak , rüya sahibinin yapacağı bir işten dolayı çok pişman olacağına ve bir takım işler yaparak istemiş olduğu sonuçları alamaması sonucunda pes edip vazgeçmesine ve daha sonra başlamış olduğu noktaya geri dönmesine delalet eder.

Kapanıp, Örtündüğünü Görmek

Rüyada kapanıp örtündüğünü görmek , rüya sahibinin bundan böyle hayatı daha derli toplu olmasına , hem oturaklı hem de olgun bir insan olacağına ve Allah rızası için yapılacak işlere çok fazla önem vereceğine işaret eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir