AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Kaplumbağa Görmek Yakalamak Ve Sevmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kaplumbağa Görmek Yakalamak Ve Sevmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kaplumbağa görmek , hem beğenilme hem de tanınma istediğinde olan bir kadına işarettir. Bu kadın hem endamlı hem güzel hem de alımlı olarak yorumlanır.

Bunun yanı sıra rüya sahibinin devlette çalışan bir yetkili olacağına , yüksek mevkilere geleceğine , hem bilgili hem de zengin birisi olacağına delalet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre rüyada kaplumbağa görmek , kişinin dindar bir insan olacağına yorulur.

Rüyada Kaplumbağa Yakalamak

Rüyada kaplumbağa yakaladığınızı gördüyseniz , gerçek yaşantınızda çok büyük bir şans yakalayacağınıza delalet eder.

Rüyayı gören kişi hem iş hayatında hem de özel hayatında kısmetlerinin açılacağına ve bu kısmetleri hiç kapanmadan , engeller ile karşılaşmadan hayatında yol alacağına işaret eder.

Bu rüyayı gören kişi eğer bekar ise , yakın bir zaman içerisinde evleneceğine , mutlu ve bereketli bir yuva kuracağına yorulur.

Eğer rüyayı gören kişi evli ise , hayırlı bir evladı olacağına ve Allah’tan istemiş olduğu şeylerin yakın zaman içerisinde gerçek olacağına delalet eder.

Rüyada Kaplumbağa Sevdiğini Görmek

Rüyada kaplumbağa sevdiğinizi gördüyseniz , temiz kalpli olduğunuza , herkese ve her şeye karşı çok iyi niyetli olduğunuza işaret eder.

Rüyada Kaplumbağa İle Konuştuğunu Görmek

Rüyada kaplumbağa ile konuştuğunuzu gördüyseniz , devamlı olarak kendinize özen gösterdiğinize , süslenmeyi çok seven ve insanlar tarafından her zaman beğenilmek istenen bir kişi olduğunuza yorumlanır.

Rüyada Kaplumbağa Ezdiğini Görmek

Rüyada bir kaplumbağı ezdiğinizi gördüyseniz , elinize geçen fırsatı değerlendiremediğinize işaret eder.

Bu rüyayı gören kişi iş hayatında kendisine fayda sağlayacak hem hayır hem de güzelliklerle dolu olan bir işi tercih etmeyeceğine veya o işi yakın zaman da bırakacağına delalet eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada hamur görmek, yoğurmak ve açmak ne anlama gelir?

Rüyada hamur görmek , bu rüya genel olarak sağlıklı olmaya , huzura , mutluluğa ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir