AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada kar görmek ne demektir? Hakkında Bilgi

Rüyada kar görmek ne demektir? Hakkında Bilgi

Rüyada kar görmek en hayırlı rüyalardan birisidir. Rüyayı gören kişinin iyi olaylarla karşılaşacağına , hastaysa kısa süre içerisinde bu hastalıktan kurtulacağına , alacağı sevinçli haberlerden dolayı çok mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada karın nasıl görüldüğü çok önemlidir. Yani görüldüğü mevsime göre de çok farklı şekilde yorumlanabilir.

Eğer kış mevsiminde kar gördüyseniz o zaman hem sevineceğiniz hem de mutlu olacağınıza şeylerle karşılaşacağınıza , gerçekte bir düşmanınız varsa bu düşmanı alt edeceğinize yorulur.

Fakat kar yağmayan bir mevsimde böyle bir rüya gördüyseniz o zaman pek iyiye yorumlanmaz.

Rüya sahibinin kısa zaman içerisinde hasta olacağına , önceden planlamış olduğunuz proje ya da yolculuğu iptal edeceğinize , beklemiş olduğunuz yerden paranın gelmeyeceğine yorulur.

Eğer karın hiçbir kimseye zarar vermediğini gördüyseniz o zaman sıkıntılı dönemleri çok çabuk atlatacağınıza ve rahata kavuşacağınıza işaret eder.

Rüyada Kar Yağması Ne Demek?

Rüyada kar yağdığını görmek , çevrenizde yaşayacağınız bir gerginlikten dolayı moralinizin çok bozuk olacağına , fakat bu olaya çok fazla tepki vermeyip gülük geçeceğinize yorulur.

Rüyada karın yağdığını ve sonrasında şemsiye ile kendinizi koruduğunuzu gördüyseniz o zaman bundan sonra yapacağınız işlerde çok dikkatli olmanız gerektiğine alamet eder.

Rüyada Kar Küremek Ne Demek?

Rüyada kar küremek , artık yaşantınızı yenileyeceğinize , kötülüklerden arınacağınıza , sağlam bir değişiklik yapacağınıza delalet eder.

Rüyada kar küreme aracı gördüyseniz , bir arkadaşınızdan hem maddi hem de manevi olarak bir yardım alacağınıza işaret eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada Acı Görmek Ne Anlama Gelir? İslami

Rüyada acı görmek , bu rüya genel olarak hayra yorumlanır fakat bazı durumlarda olumsuz olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir