AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada kar yağdığını görmek ne anlama gelir neye delalet eder?

Rüyada kar yağdığını görmek ne anlama gelir neye delalet eder?

Rüyada kar yağdığını görmek , genel olarak iyiye ve hayra yorumlanan rüyalardan birisidir. Çok güzel ve iyi olaylarla karşılaşacağınıza , bir hastalığınız varsa bundan yakın zaman içerisinde kurtulacağınıza delalet eder.

Fakat karın nasıl görüldüğü burada çok önemlidir. Kış mevsiminde gördüyseniz o zaman hem sevineceğiniz hem de mutlu olacağınız olaylarla karşılaşacağınıza, gerçek yaşam da bir düşmanınız varsa onu alt edeceğinize yorulur.

Eğer normalde kar yağmayan bir mevsimde kar gördüyseniz o zaman bu rüya iyiye yorumlanmaz.

Rüya sahibinin yakın zaman içerisinde hasta olacağına , önceden planlamış olduğunuz projeyi ya da yolculuğunuzu iptal etmek zorunda kalacağınıza , bir yerden beklemiş olduğunuz paranın gelmeyeceğine işaret eder.

Eğer yağan karın kimseye zarar vermediğini gördüyseniz , sıkıntılı dönemden hemen kurtulacağınıza ve tekrardan huzura kavuşacağınıza delalet eder.

 Rüyada Kar Yağması Ne Demek?

Rüyada kar yağması , çevrenizde yaşayacağınız bir olaydan dolayı gergin olacağınıza , bu duruma kötü bir tepki vermeyip sadece sinirlerinizin bozulup gülüp geçeceğinize alamet eder.

Rüyada karın yağdığını ve şemsiyeyle korunduğunuzu gördüyseniz , bundan sonraki yapacağınız işlerde şok dikkatli olmanız gerektiğine yorulur.

Rüyada Kar Küremek Ne Demek?

Rüyada kar küremek , hayatınızla ilgili yenilikler yapacağınıza , kötülüklerden arınacağınıza delalet eder.

Bunların yanı sıra eski yaşantınızdan uzaklaşmak için acele edeceğinize yorulur.

Rüyada kar küreme aracı görmek , çevrenizde bulunan sıkı arkadaşlarınızdan hem maddi hem de manevi olarak yardımlar alacağınıza işaret eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir