AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Kar Yağdığını ve Yediğini Görmek İslami

Rüyada Kar Yağdığını ve Yediğini Görmek İslami

Rüyada kar görmek olumlu bir rüya olarak tabir edilir. Yani olumsuz bir rüya olarak yorumlanmaz. Rüyada normal bir günde kar yağmaması gerekirken , o mevsimde kar yağdığını gördüyseniz o zaman bu rüya iyiye yorumlanmaz.

Normal şartlar altında kar yağdığını gördüyseniz o zaman iyiye yorumlanır.

Hastalığınız varsa sağlığınıza kavuşacağınıza , iyi durum olacağına ve bir yerden güzel haber alacağınıza işaret eder.

Rüyada Kar Yağdığını Görmek

Rüyada kar yağdığını gördüyseniz , çevrenizde üzücü bir haber ile karşı karşıya kalacağınıza ama bu duruma karşılık herhangi bir tepki vermeyeceğinize delalet eder.

Rüyada kar yağdığınız ve sonra da kendinizi koruduğunuzu gördüyseniz , bundan sonra hayatınızla ilgili atacağınız adımlara daha çok dikkat edeceğinize yorulur.

Rüyada Kar Yediğini Görmek

Rüyada kar yediğinizi gördüyseniz , yakın bir zaman içerisinde alacağınız bir haber ile çok mutlu olacağınıza işaret eder.

Rüyada yaz mevsiminde kar yağdığını görmek , rüya sahibinin hayatıyla ilgili bazı problemler ile karşı karşıya kalacağına yorulur.

Rüyada Çığ Düşmesi Görmek

Rüyada çığ düşmesi , rüya sahibinin çevresinde bulunan arkadaş veya dostlarının sebebiyet vermesi nedeni ile çok üzüntü yaşayacağına işaret eder.

Bunun yanı sıra rüya sahibini hiç beklemediği bir an da ve beklemediği kişiden çok şaşıracağı bir haber alacağına da yorulur.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada hamur görmek, yoğurmak ve açmak ne anlama gelir?

Rüyada hamur görmek , bu rüya genel olarak sağlıklı olmaya , huzura , mutluluğa ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir