AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Kazandibi Görmek İslami Yorum

Rüyada Kazandibi Görmek İslami Yorum

Rüyada kazandibi görmek , rüyayı gören kişinin çok güzel günler yaşayacağına , hane içerisinde güzel ve keyifli vakitler geçireceklerine , şen ve kahkahaların ise çok yüksek olacağına işaret eder.

Bunların yanı sıra rüyayı gören kişinin iş hayatında çok başarılı olacağına , bolluk ve bereket içerisinde bir yaşam süreceğine , geçim sıkıntısı çekmeyeceğine ve rahat bir yaşamının olacağına yorulur.

Bazı rüya alimcilerine göre ise , rüyayı gören kişi eğer gerçekte bekarsa o zaman hayırlı bir evlilik yapıp mutlu olacağına , evliyse eşi ile olan münasebetin artacağına alamet eder.

Rüyada Kazandibi Yaptığını Görmek

Rüyada kazandibi yaptığını görmek , kısa zaman içerisinde alacağınız hayırlı bir haberden dolayı çok mutlu olacağınıza ,

sevinç gözyaşları dökeceğinize , neşe içerisinde bir ömür geçireceğinize , sevmiş olduğunuz insanlarla bir araya geleceğinize işaret eder.

Aynı zaman da hem bolluk hem de bereket içerisinde bir yaşam süreceğinize , çevrenizde bulunan insanlar tarafından sevilip sayılacağınıza ve her zaman aranan kişi olacağınıza delalet eder.

Kısa zaman içerisinde ise hanenize kalabalık bir misafirin geleceğine de yorulur.

Rüyada Kazandibi Yediğini Görmek

Rüyada kazandibi yemek , uzun zamandan beri içerisinde olduğunuz zor durumdan kurtulup feraha kavuşacağınıza ve sevmiş olduğunuz birisinin hastalığı varsa o kişinin şifa bulacağına işaret eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir