AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Kebap Şişi Görmek İslami Anlamı

Rüyada Kebap Şişi Görmek İslami Anlamı

Rüyada kebap şişi görmek , her zaman hayırlı işler yapacağınıza ve bu işlerde başarılı olduğunuzdan dolayı mal varlığınızın artacağına ,

bol kazançlar elde edeceğinize , aile büyüklerinizden duyacağınız övgülerden dolayı çok gururlanacağınıza ve hırs yapıp kendinizi her geçen gün geliştireceğinize işaret eder.

Bunun haricinde alacağınız bir haberden dolayı çok mutlu olacağınıza , hiçbir zaman haram lokma yemeyeceğinize ve kul hakkı yememeye yorulur.

Rüyada Kebap Şişi Battığını Görmek

Rüyada kebap şişi battığını görmek , çevrenizde kötü niyetli insanların bulunduğuna ,

eğer dikkatli olmazsanız bu insanların size büyük zararlar vereceğine delalet eder.

Aynı zaman da etrafınızdaki düşmanlarınızın her geçen gün artacağına , kötü niyetli ve cahil insanlarla baş etmek zorunda kalacağınıza işaret eder.

Bazı rüyacılara göre , hem dedikodulara hem de iftiralara maruz kalacağınıza , çevrenizdeki insanlar tarafından dışlanacağınıza ve uzun bir süre boyunca sıkıntı içerisine gireceğinize yorulur.

Rüyada Kebap Şişi Yuttuğunu Görmek

Rüyada kebap şişi yutmak , sevmiş olduğunuz biri tarafından büyük zarar uğrayacağınıza ,

etrafınızda olan olaylara dikkat etmeyeceğinize , gelişigüzel yaşayacağınıza ve yarını hiçbir zaman düşünmeyeceğinize delalet eder.

Bunun yanı sıra etrafınızda çakal insanların olduğuna , kandırılması çok kolay ve saf düşünceli birisi olduğunuza işaret eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir