AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Kedi Hediye Edilmesi ne anlama gelir?

Rüyada Kedi Hediye Edilmesi ne anlama gelir?

Rüyada kedi hediye edilmesi bir yerden teklif alacağınıza, güzel haberler almaya ve duymaya, ferahlığa, dertlerden bir nebze olsun kurtulmaya işaret eder. Sağlığa, hastalıklardan kurtulmaya, hayatınızda güzel gelişmelerin yaşanacağına delalet eder.

Birisine kedi hediye etmek ise, O kişiye müjdeli haber vermek yasa sürpriz yapmaya tabir olunur.

Rüyada kedi görmek çocuk sahibi olmaya, şayet rüyayı gören bir kadınsa eşiniz tarafından sıkıntılar yaşayacağınıza ve çevrenizdeki kötü insanların olabileceğine, size düşmanca tavırlar takınacaklarına delalet eder.

Rüyada kedi görmenin bir başka tabiri ise, çevrenizde bulunan iki yüzlü, her şeyi inkar eden yalancı ve sinsi planlar yapan erkeğe işarettir aynı zamanda rüya sahibi eğer anneyse, çocuğuna karşı haddinden fazla sınırlama ve zorlama yaptığına delalet eder.

Evladınızın eğitimi için ona gereken desteği vermeli ve zorlayıcı davranışlardan kaçınmalısınız. Böyle davranmaya devam ederseniz, Çocuğunuz eğitimi zora düşebilir demektir.

Diğer İslami kaynaklara göre rüyada kedi görmek, iki yüzlü insanlarla karşılaşmaya, bir konu üzerinde üzülmeye ve umutsuzluğa kapılmaya delalet eder.

Rüyada kedi görmek çocuk sahibi olmaya, şayet rüyayı gören kişi kadınsa, bir takım ailevi sıkıntılar yaşamaya delalet eder.

Kedi öldürmek rüyada

Rüyada kedi öldürmenin İslami kaynaklara göre yorumu; Gerçek yaşantınızda bir hırsızla karşılaşacağınıza ve onu zapt edeceğinize delalet eder. Kedi öldürmenin bir başka yorumu ise ferahlığa kavuşmaya tabir olunur.

Kedi tırmalaması

Rüyada kedinin tırmalaması çevrenizde size karşı düşmanlık besleyen kişi veya kişilerin olduğuna yorumlanır. Bu rüya aynı zamanda sizi düşmanlarınıza karşı dikkatli olmanız konusunda uyarı niteliği taşır.

Rüya sahibine saldıran kedinin erkek olması hasta olacağınıza delalet eder. Şayet bu kedi yabaniyse ve aynı zamanda erkek bir kediyse, hastalığınızın daha şiddetli olacağına delalet eder.

Rüyada kediye dönüşmek

Rüyada kediye dönüştüğünü görmek, hırsızlık yapmaya işaret eder. Hırsızlık yaparak yada dinen haram olan işlerle geçiminizi sürdüreceğinize tabir olunur.

Rüyada ev kedisine dönüştüğünü görmek ve ardından evde rahatça uyumak işlerinizin bozulacağına delalet eder.

Rüyada kediye dönüşüp ve ardından bir kediyle kavga ettiğini görmek ise adım atacağınız işlerde vicdansız, umursamaz insanlarla karşı karşıya kalacağınız, ortaklaşa bir iş yapacaksanız, ortağınızın kötü birisi olacağına delalet eder.

Kimi zaman bu ortaktan yardım alırken, bazen ise hiç ummadığınız anda kötülük görebileceksiniz demektir.

Rüyada Kedi Sevmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kedi sevmek, rüyadaki ortam ve duruma göre farklılıklar gösterebilmektedir. Şayet işiniz ile ilgili bir karara varılacaksa ve ortaklık ettiğiniz kişinin art niyetli birisi olacağına delalet eder.

Evlilikle ilgili bir durum söz konusuysa, çok kısa süre içerisinde bir çocuk sahibi olacağınız manasına gelmektedir ve aynı zamanda çok güzel bir haber almaya ve bu haberle birlikte maddi yönden kazanç elde edeceğinize, atmış olduğunuz adımları dikkat etmeniz gerektiği konusunda sizi uyaran bir rüyadır.

Rüyada Beyaz Kedi Görmek Ne Demek?

İşinizde elde etmiş olduğunuz başarıları kıskanan bir insanın varlığına delalet ederken, bu kişi tarafından zarar görmeyeceğiniz manasına gelir.

Aile yaşantınızdaki güzellikleri ve mutlulukları gözüne kestiren, bozmak için elinden geleni ardına koymayan bu şahıs, hiçbir zaman başarılı olamayacak ve bu yüzden için içini yiyecek demektir.

Rüyada Sarı Kedi Görmek Ne Anlama Gelir?

Hiç beklemediğiniz bir sahtekar insanla karşı karşıya geleceğinize, ardından bu kişi ile sıkı bir rekabete gireceğinize, lakin size oynadığı tüm oyunların başına yıkılacağına yorumlanır.

Kimi zaman rüyada sarı kedi görmek, bir takım maddi kayıplar yaşamaya ve bu kayıpların kısa süreceğine delalet eder.

Rüyada Kara Kedi Görmek nedir?

Aile içerisinde büyük kavgalara, tartışmalara ve huzursuzluğa yol açacak bir insanın varlığına, kısa zaman içerisinde kardeşlerin arasının bozulmasına neden olacak bir tartışmanın yaşanmasına, şayet bu olayların daha fazla ileri gitmemesi için bahsi geçen insanın bir an önce aile içerisinden uzaklaşmasına delalet eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözleme pişirmek ve yemek ne demek?

Rüyada gözleme görmek , bu rüya genel olarak hem rızık hem de nimet olarak tabir …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir