AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Kıskaca Yakalandığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kıskaca Yakalandığını Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kıskaca yakalanmak , kötü niyetli insanlarla iş birliği yapacağınıza işaret eder. Bunun haricinde bu rüya iyiye yorumlanan bir rüya değildir.

Rüya sahibinin hem bahtının hem de kısmetinin kapanacağına , elinizdeki her şeyi kaybedeceğinize , yokluk çekeceğinize alamet eder.

Bazı rüyacılara göre ise , kişinin umutsuz olan bir aşka düşeceğine ve kısa zaman içerisinde hastalanacağına delalet eder.

Rüyada Kıskacı Olduğunu Görmek

Rüyada kıskacı olduğunu görmek , bir iftiraya maruz kalacağınıza , uzun sürecek olan hem zor hem de yorucu günler geçireceğinize ,

işinizde başarısız olacağınıza , maddi ve manevi olarak kayıplar yaşayacağınıza yorulur.

Rüyada Kıskaç Görmek

Rüyada kıskaç görmek , rüya sahibinin mal varlığında artış olacağına , işinde çok başarılı olmasına , terfi almasına delalet eder.

Bunların yanı sıra yakın zaman içerisinde kazancınızın artacağına , hem bolluk hem de bereket içerisinde bir yaşam süreceğinize ,

geçim sıkıntısı çekmeden huzurlu bir hayat süreceğinize işaret eder.

Özellikle hiç beklemediğiniz bir yerden gelecek olan maddi destekten dolayı hayat standartınızın tekrardan yükseleceğine yorulur.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir