AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Kıyamet Koptuğunu Görmek Ve Duymak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kıyamet Koptuğunu Görmek Ve Duymak Ne Anlama Gelir?

Rüyada kıyamet koptuğunu görmek , rüya sahibinin Allah korkusu olduğuna , dinin kurallarını yerine getirdiğine işaret eder.

Kıyamet rüyaları genel olarak hayra yorumlanan rüyalardan birisidir ve böyle bir rüya gördüyseniz Salih kişilerden birisiniz demektir.

Bazı rüya yorumcularına göre ise rüyada kıyamet kopması , rüya sahibinin hayatıyla ilgili hem endişelerinin hem de kuşkularının olduğuna , bunların hiçbirini kafasından atamadığına delalet eder.

Kıyamet Sesi Duymak

Rüyada kıyamet sesi duymak , rüya sahibinin çok kısa bir zaman içerisinde hem maddi hem de manevi olarak bir yükün altına gireceğine ve bu durum sonucunda mutsuz , stresli ve üzüntülü olacağına işaret eder.

Bazı rüya yorumcularına göre rüyada kıyamet sesi duymak , kişilerin işlemiş olduğu günahlardan dolayı çok pişman olduklarına ve bu yüzden vicdan azabı çektiklerine yorulur.

Bunun yanı sıra mutsuz günler geçireceğinize , kendinizi çok suçlu hissedeceğinize ve üzgün olacağınıza denir.

Kıyametin Kopmak Üzere Olduğunu Hissetmek

Rüyada kıyametin kopmak üzere olduğunu hissetmek , rüya sahibinin bazı sorunlardan dolayı çok mutsuz ve karamsar bir döneme gireceğine işaret eder.

Kişi böyle bir sorunla karşı karşıya geldiğinden dolayı olumsuz ruh hali yüzünden hayatıyla ilgili kötü olaylar yaşayacağına delalet eder.

 

 

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir