AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada kız istemek, istendiğini görmek görücü gelmesi ne anlama gelir?

Rüyada kız istemek, istendiğini görmek görücü gelmesi ne anlama gelir?

Rüyada kız istediğini görmek; Yeni bir işe başlayacağınıza delalet eder ve aynı zamanda yeni kararlar alırken, ara sıra kararsız kalabileceğiniz anlamına gelebilir.

Bir takım yenilikleri hayatınızda yaşarken, bunun haricinde ayrılıklar olabilir. Bu ayrılıkların farklı ilişkilerde olabileceğini unutmayınız. Örneğin; okul yada iş arkadaşlığınız son bulabilir…

İlk zamanlarda zor gelebilir ama sonradan tercihlerinizin farkına vararak, bu olumsuz düşüncelerden kurtulabilirsiniz.

Kararsız kaldığınız konuları çok fazla düşünmeden nihai sonuca bağlamanız sizin yararınıza olacaktır. Yani ne kadar kısa sürede kararınızı verirseniz o kadar sizin lehinize olur.

Rüyada Görücü Gelmesi nedir?

Hakkınızda kararlar alınacağı anlamına gelir. Birisinin sizin hakkınızda tercih yapacağına delalet eder. O kişinin iki tercih yapacağı ve bu tercihinden birisinin siz olacağına işaret eder.

İstendiğini Görmek

Maddi anlamda iyi haberler alacaksınız ve mutlu olacaksınız. Beklediğiniz iyi haberi alacak ve beklentileriniz karşılanacak. İstendiğini görmek aynı zamanda uzun yola işaret edebilir.

Uzun süreden bu yana beklediğiniz haber kapınızı çalacak ve olumlu gelişmeler ardı ardını takip edecek.  Başta belirttiğimiz gibi uzun yolun sonunda güzel şeyler sizi bekleyecek.

Rüyada Kız İstendiğini Görmek

Rüyada kız istendiğiniz görmek misafirlik anlamına gelmektedir. Uzun süreden bu yana ziyaret etmediğiniz akrabalarınızı yada kişilerin hepsini ziyaret edeceğinize delalet eder.

Ziyaret edeceğiniz kişiler aileniz ise, manevi açıdan rahatlama ve huzur bulacağınız anlamına gelir.

Rüyada Görücü Gitmek Nedir?

Bir takım tedirginlikler yaşayacaksınız. Özellikle bu durum işinizle alakalı olabilmektedir. Bunun haricinde birisine haksızlık yapacağınız anlamına gelmektedir.

 

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir