AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Kız Ve Erkek Bebek Çocuk Emzirdiğini Görme İslami Yorumu

Rüyada Kız Ve Erkek Bebek Çocuk Emzirdiğini Görme İslami Yorumu

Rüyada bebek emzirmek hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Rüya sahibinin kısa süre içerisinde rahata ereceğine , istemiş olduğu şeylerin gerçek olacağına , huzurlu ve mutlu olacağına işaret eder.

Rüyada Erkek Çocuk Emzirdiğini Görme

Rüyada erkek çocuk emzirdiğini görmek , eşi ile arası bozuksa kuvvetleneceğine , sıkıntılı günler geçiriyorsa huzura ereceğine , yeni iş imkanları bulacağına , yoğun çalışma sonucunda sıkıntıdan kurtulacağına ve gelirinin biraz daha artacağına delalet eder.

Rüyada Kız Çocuk Emzirdiğini Görme

Rüyada kız çocuk emzirdiğini görmek  , rüya sahibinin maddi ve manevi hayatının düzeleceğine , maddi gelirinin artmasına , anne duası almaya , bolluk ve berekete işaret eder.

Rüyada Bekar Bir Kızın Bebek Emzirmesi

Rüyada bekar bir kızın bebek emzirmesini görmek , rüya sahibi eğer okuyorsa eğitimiyle ilgili bir girişimde bulunacağına , eğitimiyle ilgili bir yerden maddi olarak destek alacağına , hayatının değişeceğine , yuva kuracağına ve kısmetinin de açılacağına işaret eder.

Rüyada Yabancı Bir Bebek Emzirme

Rüyada görülen yabancı bir bebek emzirme hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir. Yani rüya sahibi eğer evli ise eşi ile arasının açılacağına ve tartışmaların daha çok olacağına , maddi ve manevi olarak sıkıntılı bir dönem geçireceğine delalet eder.

Rüyada İkiz Bebek Emzirme

Rüyada ikiz bebek emzirdiğini görmek , aile ile iş hayatında güzel şeyler yaşayacağına , sağlık sorunu varsa ondan kısa sürede kurtulacağına , ailesiyle beraber ortak bir iş yapmasına yorulur.

Rüyada Ölünün Bebek Emzirdiğini Görme

Rüyada ölünün bebek emzirdiğini görmek , iyiye ve hayra yorumlanmayan rüyalardan birisidir.

Rüya sahibi kısa bir zaman olarak sıkıntılı günler geçireceğine , iş konusunda ortağı varsa onunla sıkıntıya düşeceğine , ev içerisinde ise huzursuzların artacağına ve bazı konularda haksızlığa uğrayacağına işaret eder.

Rüyada  Emzirilen Bebeğin Kusması

Rüya sahibi , çok sıkıntı ile toplamış olduğu sermayesini kaybetmesine , işiyle ilgili bir sıkıntıya düşmesine , düşmanlarını ise sevindirecek bir sorunla karşılaşmasına yorulur.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada hamur görmek, yoğurmak ve açmak ne anlama gelir?

Rüyada hamur görmek , bu rüya genel olarak sağlıklı olmaya , huzura , mutluluğa ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir