AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Kız Ve Erkek Bebek Emzirmek Süt İçirmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Kız Ve Erkek Bebek Emzirmek Süt İçirmek Ne Anlama Gelir

Rüyada bir bebeği emzirirken görmek , rüya sahibin ve ailesinin herhangi bir konu üzerinde çok derinden etkileneceğine işaret eder.

Bu görülen rüya sadece rüya sahibini değil , dışarıda olan insanları da ilgilendirmektedir. Bebek emzirme olayı kız veya erkek olmasına göre değişkenlik gösterir.

Bebek emzirme aslında birçok anlama geliyor. Bunlar ; bereket , aldatılma , hastalık , günah işleme , yeni ilişki gibi anlamlara gelmektedir.

Rüyada Kız Bebek Emzirmek

Rüyada görülen kız bebek emzirme iyiye yorumlanmaz. Yani rüya sahibinin yapacağı bir şey konusunda uyarılması anlamına gelir.

Bazı rüya yorumcularına göre kız bebek emzirmek , rüya sahibini çok açgözlü davranışlarda bulunmasına ve bu yüzden sıkıntılar yaşamasına delalet eder.

Rüyada Erkek Bebek Emzirmek

Kız bebeği emzirmenin aksine rüyada görülen erkek bebek emzirme hayra yorumlanan rüyalardandır. Rüya sahibi eğer sabırlı olursa çok güzel sonuçlara ulaşacağına ve iyi bir yerlere geleceğine delalet eder.Herhangi bir uğraş içerisindeyseniz kısa süre içerisinde yapacağınız o iş hayırlı olacaktır.

Bir başka rüya yorumcularına göre erkek bebek emzirmek , rüya sahibi eğer çocuk sahibi olamıyorsa yakın bir zaman da hamile kalacağına yorumlanır. Bunun yanı sıra hem mutlu hem de huzurlu bir yaşam sürmek anlamına da gelmektedir.

Rüyada Başkasının Çocuğunu Emzirmek

Eğer rüyada emzirilen çocuk akrabaysa o zaman akrabalar arasında kötü niyetli insanların olduğuna ve bu insanlara karşı tedbir almanıza yorumlanır.

Fakat emzirdiğiniz çocuk başkasının çocuğu ise o zaman bu rüyayı gören kişinin zengin olacağına işaret eder.

Rüyada emzirilen çocuk akraba ise akrabalar arasında kötü niyetli kişiler olduğu ve bunlara dikkat edilmesi gerektiği söylenir. Ancak emzirilen çocuk başkasının çocuğu ise bu rüyayı gören kişinin çok zengin olacağına yorumlanır.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada ihtiyar kadın görmek neye işarettir?

Rüyada ihtiyar kadın görmek , gerçek yaşam da çok duygusal şeyler yaşayacağınıza , karşınıza çıkacak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir