AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Kızartma Görmek Ve Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kızartma Görmek Ve Yemek Ne Anlama Gelir?

Rüyada kızartma görmek , rüyayı gören kişinin zorlu olan çalışma hayatına , hayatın tadını tam anlamı ile çıkarttığına ,

köle gibi çalışıp kral gibi bir yaşam süreceğine , işine her zaman dört elden sarılacağına ve yaşamın keyfini çok güzel bir şekilde çıkaracağına delalet eder.

Genel olarak bakacak olursak eğer hayatınızdan çok memnun olacağınıza , mutlu , çalışkan ve keyif sahibi birisi olmaya yorulur.

Rüyada Kızartma Yediğini Görmek

Rüyada kızartma yemek , çok zor olan şartlar altında ve stresli ortamda çalışacağınıza ,

iş hayatınızda yaşayacağınız sıkıntılardan dolayı huzursuz olacağınıza fakat emeğinizin karşılığını her zaman alacağınıza , rızkınızın ise giderek artacağına işaret eder.

Aynı zaman da yöneticiler tarafından tebrik mesajları alacağınıza ve işinizde kademe olarak yükseleceğinize delalet eder.

Rüyada Kızartma Yaptığını Görmek

Rüyada kızartma yaptığını görmek , gerçek yaşam da kıt kanaat geçineceğinize , fakirlik çekeceğinize ,

gereksinimlerinizi her zaman zorluk çekerek karşılayacağınıza , borç alacağınıza ve maddi olarak sıkıntılı günler yaşayacağınıza alamet eder.

Bazı rüyacılara göre , yoksulluk çekeceğinize , başka insanlara muhtaç kalacağınıza ve hiçbir lüksünüzün olmayacağına işaret eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir