AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Küfretmek Ve Sövmek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada Küfretmek Ve Sövmek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada küfretmek sövmek görmek , iyiye ve hayra yorumlanan bir rüya değildir. Uğursuzluklarınızın artmasına ,

can sıkıcı olaylar yaşayacağınıza , kaza ve belalarla uğraşacağınıza , hem iş hem de gerçek yaşam da sorunlar yaşayacağınıza ve sevmiş olduğunuz kişi ile sorun yaşayacağınıza işaret eder.

Aynı zaman da iş yaşantınızdaki başarılarınızı ve saygınlığınızı kaybedeceğinize , uğursuzluklar karşısında güçsüz kalacağınıza ,

hemen yenik düşeceğinize , can sıkıcı olaylarla karşılaşmaya ve mutsuz bir yaşam sürmeye yorulur. Bunun haricinde can sıkıcı olan durumların ise sevdiklerinizi çok etkileyeceğine delalet eder.

Rüyada Birisine Küfür Etmek 

Rüyada birisine küfür etmek , arkadaşınıza veya tanımış olduğunuz birisine küfrettiğinizi gördüyseniz o zaman büyük kavgalar edeceğinize ,

bu kavganın git gide büyüyeceğine , bundan sonra birbirinizi yüzüne bakmak istemeyeceğinize , sevdiğiniz arkadaşlarınızla düşman olacağınıza alamet eder.

Rüyada Anneye Küfretmek 

Rüyada anneye küfretmek , ahlaki olan özelliklerinizi yitireceğinize , yapmış olduğunuz hareketlerden dolayı

yerin dibine gireceğinize , rezil olacağınıza , çevrenizde karşı saygısızca davranacağınıza ve onlardan bazı tepkiler alacağınıza yorulur.

Rüyada Allah’a Küfretmek 

Rüyada Allah’a küfretmek , din ve iman yolundan ayrılacağınıza , nefsinize her zaman yenik düşeceğinize , kötü işlere bulacağınıza delalet eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir