AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Kurbağa Görmek ve Avlamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada Kurbağa Görmek ve Avlamak Ne Anlama Gelir?

Rüyada kurbağa görmek aslında farklı anlamlar ile yorumlanır fakat genel olarak bakacak olursak hayır’a ve güzelliğe işaret eder.

Kurbağa görmek , rüya sahibinin çok hayırlı bir insan olduğuna , vazifelerini her zaman düzenli olarak yerine getirdiğine delalet eder.

Rüyada Kurbağa Topluluğu Görmek

Rüyada kurbağa topluluğu görmek , kalabalık bir ortama delalet eder. Bunun yanı sıra düzenbaz ve oyun sever kalabalık , topluluğun aşırı çok olması gibi anlamlara da gelmektedir.

Bu yüzden görmüş olduğunuz rüya hayır ile yorumlanmaz. Yakın olan çevrenizden uzak kalacaksınız ve sizin için hayırlara vesile olacak olan insanlarla görüşeceğinize yorulur.

Rüyada Kurbağalar İle Birlikte Olmak

Rüyada kurbağalar ile beraber olmak , hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Hem dost hem de ailenizle mutlu bir iletişim içerisinde olduğunuza , bu ilişkilerin ise çok uzun süreceğine ve sosyal yaşantınızın olacağına delalet eder.

Kurbağalarla beraber çok mutlu olduğunuzu gördüyseniz , sağlam dostlarınızın olacağına ve aile desteği alacağınıza işaret eder.

Rüyada Kurbağa Eti Görmek

Rüyada kurbağa eti görmek hayırlı bir rüyadır. Ailenize veya çevrenizde bulunan yakın bir kişiye az miktarda bir mal kalacağına yorulur.

Tabi bu kalacak olan mal miras olarak tabir edilir. Yakın bir zaman içerisinde çekmiş olduğunuz maddi sıkıntılardan kurtulup huzura ereceğinize işaret eder.

Rüyada Kurbağa Avlamak

Rüyada kurbağa avladığınızı gördüyseniz , rüyanız çok güzel olacaktır ve bu şekilde devam eder.

Bazı rüya yorumcularına göre ise , gözü yükseklerde olan , sizin hakkınızda sürekli olarak plan yapan insanları yenerek çok güçlü birisi olduğunuzu ispat etmenize işaret eder.

Rüyada Kurbağa İle Karşılaşmak

Rüyada kurbağa ile karşı karşıya geldiğiniz gördüyseniz , hayırlı bir işin yakın zaman da karşınıza çıkacağına ve doğru bir yola adım atacağınıza işaret eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada hamur görmek, yoğurmak ve açmak ne anlama gelir?

Rüyada hamur görmek , bu rüya genel olarak sağlıklı olmaya , huzura , mutluluğa ve …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir