AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada küs olduğun birini görmek barışmak ne demek

Rüyada küs olduğun birini görmek barışmak ne demek

Rüyada küs olduğun birini görmek , görmüş olduğunuz kişiyi gerçek yaşam da tanıyorsanız tez zamanda bu kişi ile barışacağınıza ve yine eskisi gibi olacağınıza işaret eder.

Bunların yanı sıra tüm nefretinizin artık son bulacağına , içinizi her zaman ferah tutacağınıza , hayırlı gelişmelerle karşılaşacağınıza ve tüm sıkıntılardan , dertlerden kurtulacağınıza delalet eder.

Rüyada Küs Olduğun Biriyle Barışmak İstediğini Görmek

Rüyada küs olduğunuz biriyle barışmak istediğinizi gördüyseniz , o zaman kısa zaman içerisinde yeni bir dost edineceğinize , bu kişiden çok fazla yarar göreceğinize ve size çok değer vereceğine yorulur.

Bunların yanı sıra bu kişiyle yeni bir işe gireceğinize ve çok başarılı olup herkes tarafından sevilip sayılacağınıza , tanışmış olduğunuz bu kişi ile aranızın hiçbir zaman bozulmayacağına alamet eder.

Rüyada Küstüğünü Görmek

Rüyada küstüğünü görmek , yakın çevrenizde bulunan insanlarla bağlarınızı daha da çok kuvvetlendireceğinize,

yeni bir iş ilişkileri kuracağınıza ve hayırlı işlere girip yüklü miktarda kazanç elde edeceğinize yorulur.

Rüyada Küstüğünü ve Barıştığını Görmek

Rüyada küstüğünüzü ve sonra da barıştığınızı gördüyseniz , etrafınızda bulunan bazı insanlarla tartışmalar yaşayacağınıza ve bu yüzden aranızın bozulacağına,

son zamanlarda girmiş olduğunuz bazı işlerde başarısız olacağınıza , bu başarısızlıklardan dolayı maddi olarak zor duruma düşeceğinize işaret eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada Acı Görmek Ne Anlama Gelir? İslami

Rüyada acı görmek , bu rüya genel olarak hayra yorumlanır fakat bazı durumlarda olumsuz olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir