AnaSayfa / Rüya Tabirleri / Rüyada Kuş Yemi Görmek Ve Yemek Ne Demek?

Rüyada Kuş Yemi Görmek Ve Yemek Ne Demek?

Rüyada kuş yemi görmek , rüyayı gören kişinin iş konusunda yükseleceğine , ard arda gelecek olan kısmetlere , kazancının bol olacağına ve başarılarının artacağına delalet eder.

Bunların yanı sıra küçük işler yaparak bol kazançlar elde edeceğinize , az miktar para ile geçiminizi sağlayacağınıza ,

kimseye muhtaç kalmayacağınıza , çok mutlu bir yaşam süreceğinize ve alacağınız güzel haberden dolayı mutlu olacağınıza işaret eder.

Rüyada Kuş Yemi Yediğini Görmek

Rüyada kuş yemi yemek , iftiralara ve haksızlıklara karşı mücadele etmek zorunda kalacağınıza , gerçek yaşam da çabalayıp hem maddi hem de manevi olarak her şeyinizi ortaya dökeceğinize fakat yapacağınız bir hatadan dolayı her şeyi alt üst edeceğinize alamet eder.

Bazı rüya yorumcularına göre , aile büyüğünüzden veya iş yerindeki patronunuzdan yapacağınız bir hatadan dolayı uyarı alacağınıza yorulur.

Rüyada Kuşlara Kuş Yemi Verdiğini Görmek

Rüyada kuşlara kuş yemek vermek , gerçek yaşam da çok hayırlı bir insan olduğunuza , işlerinizde her zaman başarılı olup herkes tarafından övüleceğinize , toplum tarafından saygı duyulan insan olacağınıza delalet eder.

Rüyada serçeye veya güvercine yemek vermek , hayırlı kısmetlerin karşınıza çıkacağına , bekarsanız evleneceğinize , evliyseniz mutlu bir yaşam süreceğinize işaret eder.

Rüyada tavuklara yem vermek , yardıma muhtaç olan birisine yardım edeceğinize , muhabbet kuşunu yem vermek ,

sevmiş olduğunuz kişi ile muhabbetinizin artacağına , hem bolluk hem de bereket içerisinde yaşam süreceğinize alamet eder.

Yazar: Baha Yıldırım

26 Yaşında Üniversite 4. sınıf öğrencisi En çok sevdiği şarkı Adaşının söylemiş olduğu Baha'dan '' kutupta yaz gibi'' Özledim Seni!

İlgini Çekebilir!

Rüyada gözetlenmek, takip edilmek görmek ne demek?

Rüyada gözetlenmek , bu rüya genel olarak 2 şekilde yorumlanmaktadır. Hem hayırlı olarak hem de …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir